Animasyonlarım nasıl?

Arda_Animations

Centipat
Evet arkadaşlar. Elimden geldiğince haftada 1 kendimce animasyon yapıyorum. Kendimi hem geliştiriyorum hem de insanlarla paylaşıyorum. Size sormak istedim. Tabii ki mükemmel animasyonlar değil. Yapıcı eleştiri yapmanızı istiyorum. (Eski animasyonlarımı da göstereceğim gelişimimi vb görebilin diye.)

İzlenme için yapmıyorum. Siz değerli forum üyelerinin eleştirilerini istiyorum.

TheMarqE

Centipat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar. Elimden geldiğince haftada 1 kendimce animasyon yapıyorum. Kendimi hem geliştiriyorum hem de insanlarla paylaşıyorum. Size sormak istedim. Tabii ki mükemmel animasyonlar değil. Yapıcı eleştiri yapmanızı istiyorum. (Eski animasyonlarımı da göstereceğim gelişimimi vb görebilin diye.)

İzlenme için yapmıyorum. Siz değerli forum üyelerinin eleştirilerini istiyorum.

Gayet güzel ama karakterler havada uçuyor. Onun dışında mükemmel. Ellerine sağlık.

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Bunu kendin yaptıysan kötü değil, başlangıç için iyi. Animasyonlara biraz daha uğraşabilirsin, hele yürüyüş aimasyonlarına. Kamera açıları da önemli.

Steve Rogers

Decipat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Pek olmamış gibi. Aşırı yavaş ilerliyor animasyon, ve çok kısa.

KS
Arda_Animations

Arda_Animations

Centipat
Fena değil fakat bir tık daha hızlı olsa daha güzel olabilir.

Evet hocam " frame" leri ayarlamaya çalışıyorum.

Bunu kendin yaptıysan kötü değil, başlangıç için iyi. Animasyonlara biraz daha uğraşabilirsin, hele yürüyüş aimasyonlarına. Kamera açıları da önemli.

Hocam hiçbiri template değil. Zaten anlarsınız :D. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Bir tık daha güzel yapsan aslında kamera perspektif falan güzel bir şeyler çıkabilir arkaya müzik koy şakkk ünlüsün.

Evet edit öğrenmeye çalışıyorum. Sonra koyacağım.

Pek olmamış gibi. Aşırı yavaş ilerliyor animasyon, ve çok kısa.

Hocam renderi 4 saati bulabiliyor. Ek olarak beni çok yoruyor.

Yukarı