Anime alt yazı değiştirme

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Bugün, izlediğim bir animenin 1 ve 2. sezonlarını indirdim torrent üzerinden. Türkçe altyazısını da bulup yükledim ama bölümü açtığımda ve altyazıyı sürüklediğimde hem İngilizce hem de Türkçe alt yazı çıkıyor. Uzantısını MKV olarak değiştirdim alt yazı ayarlarına bakmak için ama bir şey bulamadım. Sadece Türkçe altyazıyı (benim sonradan yükleyip videonun içine sürüklediğim) görebilmem için bir yöntem var mıdır acaba?

Böyle uğraşacağına sitelerden izlemen daha mantıklı. Bu korsana giriyor mu bilmiyorum ama kabul edildiğine göre girmiyor herhalde.

Böyle uğraşacağına sitelerden izlemen daha mantıklı. Bu korsana giriyor mu bilmiyorum ama kabul edildiğine göre girmiyor herhalde.
sitelerden izlemek isterdim ama siteler kendi oynatıcıları yok fembed gplus gdrive sibnet vk gibi sitelere yükleyip siteye upload ediliyor bu yüzden çok donuyuor 480p de bile ayrıca yanlış bilmiyorsam animelerin fansubları gönüllülerden oluşuyor lisans gibi şeyler olmuyorum sanırım

sitelerden izlemek isterdim ama siteler kendi oynatıcıları yok fembed gplus gdrive sibnet vk gibi sitelere yükleyip siteye upload ediliyor bu yüzden çok donuyuor 480p de bile ayrıca yanlış bilmiyorsam animelerin fansubları gönüllülerden oluşuyor lisans gibi şeyler olmuyorum sanırım
Donup donmaması internetin ile alakalı. Ben sibnet üzerinden çok rahat izliyordum eskiden. İnternetin kötü olduğu zamanlarda donuyordu tabii.

Adam akıllı bi upload sitesi yok ya. Adam 20 tane farklı yerden yükleme yapmış ama hiçbiri çalışmıyor falan. Çalışanlar da garip bir şekilde yüklemiyor, sanki vpn ile izliyormuşum gibi davranıyor. Youtube'a yükleyen bazı kanallar var, orada hangi seri varsa başlıyorum rahat izleyebilmek adına.

İndirme işini de IDM ile yapmanı tavsiye ederim. Altyazı dosyalarını bulmak işkence gibidir yoksa. 1080p bi kaynak bul sonra kuyruk oluştur, tek tek iner onlar.

Video oynarken videoya sağ tıklayıp altyazı kısmına gelin, eğer orada seçenekler yoksa altyazı videoya gömülüdür ve onu kaldıramazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı