Anime bağımlılık yapar

Hocam hiçbir şeyi diretmiyorum, bu konuyu anime çizgi dizidir değildir tartışmasına çevirecek değilim ama Türkiye hariç hiçbir yerde böyle bir tartışma yok. Ben sizin neden hemen tetiklendiğinizi hâlâ anlamış değilim.

Anime demek Japon tarzıyla yapılan çizgi diziler demek zaten. Direkt tanımı bu, internete "What does anime mean?" diye aratarak bile görebilirsiniz bu cevabı. Dünyada animeleri tek yapanlar Japonlar değil.
Gerçekten insan anlamak istediğini anlıyor. Anime sektörüne giriş yapan tek ülke Çin. Güney kore Web-Toon'lar sayesinde giriş yaptı ama Japonlar üstlendi yapımı. Türkiye'de anime sektörü 0 kimse yok.

Niye bazı insanlar çizgi film olduğunu anlamakda inat ediyor? Çizgi film işte seversin Anime dersin çizgi film. Anlayamıyorum. Sevsende çok, çizgi film, kötü bir şey dedim benmi fark etmedim, yanlışımı düzeltirseniz sevinirim.

Çizgi film sektörüne verilen emek Anime ile aynı değil. Dijital çizim ve normal mangaka çizimi arasında dağlar kadar fark var. Anime çizgidir demek yerine Anime animedir, bu kadar yani. What does anime mean eee işte şey çizgi ama made in japan. 😂
Japon'a söyleseniz daha fazla tepki gösterir. Yapmayın etmeyin. Anime sevmiyorsanız hiç bulaşmayın. Ben gene iyiyim, kapına gelip seni keserler vallahi.

Çizgi film sektörüne verilen emek Anime ile aynı değil. Dijital çizim ve normal mangaka çizimi arasında dağlar kadar fark var. Anime çizgidir demek yerine Anime animedir, bu kadar yani. What does anime mean eee işte şey çizgi ama made in japan. 😂
Japon'a söyleseniz daha fazla tepki gösterir. Yapmayın etmeyin. Anime sevmiyorsanız hiç bulaşmayın. Ben gene iyiyim, kapına gelip seni keserler vallahi.

Anime diyebilirsiniz, bende çizgi film demiyorum anime diyorum. Ama hala çizgi film olduğunu niye kabul etmiyorsunuz onu anlamadım. Kötü bir şey değil çizgi film olması.

Gerçekten insan anlamak istediğini anlıyor. Anime sektörüne giriş yapan tek ülke Çin. Güney kore Web-Toon'lar sayesinde giriş yaptı ama Japonlar üstlendi yapımı. Türkiye'de anime sektörü 0 kimse yok.

Tamam hocam, dediğim gibi olayı bir tartışmaya çevirmek istemiyorum. İyi günler dilerim size.

Anime diyebilirsiniz, bende çizgi film demiyorum anime diyorum. Ama hala çizgi film olduğunu niye kabul etmiyorsunuz onu anlamadım. Kötü bir şey değil çizgi film olması.
Hocam direk çizgi film değil Ankara - Istanbul gibi bir şey bu. Farklı şehirler.
çizgiden oluşan film derseniz kalırım öyle. Orası doğru, tabi ondan bahsediyorsanız. Ama batı çok ağır bastığı için çizgi film denince akla direk disney falan geliyor ondan tepki gösteriliyor.

Akame GA Kill'e sebepsizce bağımlı oldum, aklımdan bir türlü çıkmıyor. Olay akışı, replikler, kurgu, hepsi muazzam derecede iyi bence. Başka animeye başlayıp kafa dağıtmaya çalıştım olmadı, biri yardım etsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı