Anime editim nasıl olmuş?

leokun

Centipat
Merhaba arkadaşlar, sizlerle paylaştığım ikinci anime editim. Edit hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence dalgalı yazılar hem okumayı zorlaştırıyor hem de pek güzel durmuyor. Onun dışında efekt pek yok, sahne geçişleri göze çok güzel gelmiyor. Kullanılan müzik türü de biraz daha savaş animeleri için uygun. Az efekt ile phonk editleri kötü oluyor bence.

Anime izlemediğim için direkt edit hakkında yorum yapacağım bence muzik seçimi güzel olmuş ve göz kanatan shake olmadığı icin hoşuma gitti.

Bence dalgalı yazılar hem okumayı zorlaştırıyor hem de pek güzel durmuyor. Onun dışında efekt pek yok, sahne geçişleri göze çok güzel gelmiyor. Kullanılan müzik türü de biraz daha savaş animeleri için uygun. Az efekt ile phonk editleri kötü oluyor bence.
Henüz yeniyim öğrenmeye çalışıyorum. Dediklerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim.
Anime izlemediğim için direkt edit hakkında yorum yapacağım bence muzik seçimi güzel olmuş ve göz kanatan shake olmadığı icin hoşuma gitti.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı