Anime izlediğim için dalga geçiliyorum

Fiziksel gücün varsa birini bayağı sert döv korkudan bir daha yapmazlar zaten ama acıma bak böyle yüzü dağılsın ben zamanında bana zorbalık yapılırken kendimi öyle kurtarmıştım az kala intihar edecektim ama sonra birinin kafasının demirlere vura vura bayıltana kadar dövdüm rahatladım.

Bunu yaparsanız mahkemelik olursunuz. Yaşınız küçük olsa da tazminat isterler, gerçekten bundan korkmalısınız.

Anime kültürünü hiç bilmiyorum, nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum. Ama sırf bir insan anime izliyor diye dalga geçecek kadar aptal değilim.

Karşılık verebilirsin arkadaşlarına. Onların yapmaktan hoşlandığı bir etkinlik ile dalga geç sende. Ama en iyisi, arkadaşların ile ilişkini kes, soğuk davran.

Fiziksel gücün varsa birini bayağı sert döv korkudan bir daha yapmazlar zaten ama acıma bak böyle yüzü dağılsın ben zamanında bana zorbalık yapılırken kendimi öyle kurtarmıştım az kala intihar edecektim ama sonra birinin kafasının demirlere vura vura bayıltana kadar dövdüm rahatladım.
Benim kalemliğimi vs. alıp fırlatıyorlardı, 2 kişiyi bu yüzden dövdüm hala devam ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı