Anime izlemek için sıfırdan web sitesi tasarlatmanın maliyeti ne kadar olur?

Kendi başıma kodlayacağım siteyi. 2 haftada. Süre arttırması istemeli miyim?
2 Hafta biraz kısa gibi. Admin panel dışındaki özellikler kodlanır da admin panelin kendisi uzun sürebilir biraz. Sadece backend kodlanacak ise 2 hafta belki yeter belki yetmez orasını bilemem ama frontend ile beraber kodlanması 2 haftada imkansız.

Ayrıca kişi bana 300 lira olup olmayacağını sordu, ben de olmaz dedim. İşlerimiz ilerleyince döneceğim dedi, onu bekliyorum.
Valla hocam ben daha geçen 40 dolara 1 saatlik iş yaptım, 300 liraya bu kadar uğraş verilmez.

2 Hafta biraz kısa gibi. Admin panel dışındaki özellikler kodlanır da admin panelin kendisi uzun sürebilir biraz. Sadece backend kodlanacak ise 2 hafta belki yeter belki yetmez orasını bilemem ama frontend ile beraber kodlanması 2 haftada imkansız.
HTML, CSS, JS hepsini ben kodlayacağım.
Admin paneli için MySQL gerekiyormuş sanırsam, ve NodeJS.
2 haftada nasıl öğreneceğim acaba 😣

HTML, CSS, JS hepsini ben kodlayacağım.
Admin paneli için MySQL gerekiyormuş sanırsam, ve NodeJS.
2 haftada nasıl öğreneceğim acaba 😣
Hele bi' de bilmiyorsanız imkansız hocam. Eğer size işi veren kişi özellikle belirtmediyse admin panelde istediğiniz backend teknolojisini kullanabilirsiniz. Ben önceden PHP/MySQL üzerinden yapardım her işimi, artık Node.js ve Express kullanıyorum. Sadece öğrenmesi bile 2 haftadan uzun sürebilir temeliniz yoksa.

Yeni konu açın hocam isterseniz orada cevaplayayım, ana konudan sapmayalım.
Konusu açılmış önceden, isterseniz orada tartışalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı