Anime izlemeli miyim?

Terminator_3420

Centipat
Katılım
3 Temmuz 2021
Mesajlar
3.615
Çözümler
19
Canım çok sıkılıyor. Güzel film de yok televizyonda (cartoon network falan) eski filmleri izlesem de eski tadı vermiyor. Anime izlemek istiyorum içinde cinsellik bulunmayan güzel bir anime önerir misiniz? Fazla kan, cinsellik bulunmasın rahatsız oluyorum. İlk animem televizyonda gelen doreamon falan hariç.

Hentai izle. Anime boş iş.
 

DateALivee

Hectopat
Katılım
15 Haziran 2017
Mesajlar
841
Makaleler
1
Anime seveceksin illa diye bir şey yok dostum, Hoşuna gidiyorsa izle gitmiyorsa salla geç.
Anime deyince hemen aot diyorlar, ama benim için Anime'nin asıl olayı japon kültürünü çizgi film ile birleştirilmesi, Bu tarz animeler daha çok batı çizgi filmi kafasında oluyor. Çok anime izleyenler dediğimi anlayacaktır, o yüzden anime izlemek istiyorsan, daha japon çizgi film kültürünü hissetmen lazım, o yüzden sana önerim, NHK ni Yōkoso! izlemen olacak.
 

Kristalhayat

Decapat
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
159
Çözümler
1
Anlamlı ve biraz da fantastik arıyorsan Another, Boku dake ga Inai Machi, Fumetsu no Anata; savaş dram arıyorsan 86; bulmaca, katil tarzı arıyorsan danganronpa, Darwins Game; Şeytan, savaşçı, komedi arıyorsan Kimetsu no Yaiba... Var da var yani bu dediklerimin hiçbirinde cinsellik yok ve kaliteli yapımlar. Olurda beğenirsen benim kütüphanede çok var bunun gibi yazarım sana.
 
Yukarı