Anime İzlemeye Yeni Başlayanlara Tavsiyeler

Manga kelimesinin anlamı nedir ?

1.jpg
;)

Shingeki no Kyojin 9 mu? 1 Puanı nereden kırdın merak ettim.:dikkatli: Shingeki no Kyojin Season 2 8 vermişsin.:cry:

Shingeki no Kyojin Season 2 12 bölüm olduğu için ben de üzülmüştüm. Zaten mangasında 104 sayısındayım. Birçok soru cevaplandı benim için.;)

Attack on Titan'dan daha iyi animeler izlediğim için o puanı verdim.

Bir bölümde yıllar atladıkları zamanlardan atların üzerinde 5 bölüm geçirdikleri zamanlara geldiler.

Bir bölümde yıllar atladıkları zamanlardan atların üzerinde 5 bölüm geçirdikleri zamanlara geldiler.

Şuanda anime izlerken beni en çok sinirlendiren şey şu söyledikleriniz. Narutoyu izlemeye başladım bir dövüş bilmem kaç bölüm sürüyor her bölümde zaten bir önceki bölümün 10 dakkasını tekrar izletiyorlar. O yüzden kısa serileri daha çok tercih ediyorum en azından gereksiz uzatmaya çalışmıyorlar.

Attack on Titan bana hikaye olarak çok sağlam gelmedi. Bir çok şey havada kalıyor, çoğu karakterin arka planı boşta kalıyor. Ama aksiyon sekansları gerçekten güzel. (Sadece animesini izledim mangasını okumadım.)

Manga okumayı denedim ama başarılı olamadım. İçine çekmedi beni manga. Çizgi roman okurum okumayı severim ama mangaları okumayı sevemedim bir türlü.

Nagatoro'yu görmek güzel. Konuyla alakasız olacak ama Nagatoro'nun ne zamanları yayınlandığını biliyormusun?

Hunter X Hunter, Fullmetal Alchemist ve Hokuto No Ken en beğendiklerimdir.
Hokuto No Ken biraz daha ciddiyetsiz izlenecek bir dizi gibi. Oldukça zevkli. Karakterler konu gereği biraz farklı. Ama iyi tasarlanmış. Konu çok iyi yansıtılıyor.
Hunter X Hunter biraz uzun ve başladığınızda bırakamıyorsunuz ama yapımcı iki dakika yokum diyip 2 yıl görünmüyor. Ancak oldukça zevkli. Karakter tasarımları diziye bir renk katıyor. Muhtemelen küçükler liginin en güçlü karakterlerinden bazıları bu dizidedir.
Fullmetal Alchemist ise yine diğerlerinden geri kalır bir yanı yok. Bazen ciddiyet yok, bazense müthiş bir gerilim dönüyor. Karakter dizaynları diziye çok uygun. Verilmek istenen fikirler çok iyi sağlanıyor. Oldukça zevkli.
Şu sıralar popüler olan bir dizi de Boku no Hero Academia. O da zevkli, ama biraz soğuk geliyor. Karakter dizaynları hoş. Yakında oyunu çıkıyor.
Adamlar anime izliyor be. Animeci kızlar.

Eki Görüntüle 306513
ccc-m%C4%B1ho-reis-ccc_23033.jpg

Bu animelerin Ova denen bölümleri falan varmış biraz araştırınca animeyi izlerken ara ara bu Ovaları da izlememiz gerekiyormuş onları nasıl bileceğim bunun içinde yardımcı olacak bir site var mı?

İstediğin bir animenin MyAnimeList'deki sayfasına gir. Related Anime kısmında "sequel" ve "presequel" kısımları var (tabi olmayabilir de). Orada sequel dediği devamını, presequel dediği geçmişini anlatıyor. Ova bölümleri animeden animeye değişiyor. Bazılarının senaryoyla hiç bağlantısı olmaz, bazılarında öncesini anlatır, bazılarında da devamını anlatır. Mesela Mahoutsukai no Yome'de Ova bölümler ana senaryonun öncesini, ReLife isimli animede ise ana senaryonun devamını anlatıyor.

Kısa cevap : Anime izleme , çok boş gereksiz mantıksız bir şey . Biraz baktım ipini koparan profil fotosuna anime koymuş "bu ne moruk" dedim 2 tane izledim kanser oldum . Hele o Hentai neydi yaa :D rahatlatacağına korktum bir de sansürlemiş akılsızlar o andan sonra 2 hafta kardeşimin çizgi filmlerine bakamadım .

@*ooofff uffff* "Bu ne moruk" diyerek izlerseniz kanser olmanız mümkün.

Biz hentai hakkında değil anime hakkında konuşuyoruz. Anime izleyeyim derken hentai bulmanız ayrı ilginç.

İzlediğiniz animeleri de çok merak ediyorum. Beş para etmeyen animeler de var ustalık eseri animeler de var.

Geri
Yukarı