Anime izlenir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NoUsername

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Anime'ye saçma gibi söylemlerde bulundum ve önyargılı olduğumu düşünüyorum. Benim arkadaşlarım dahil çoğu kişi izliyor. Ara sıra YouTube'da kısa kısa videolar görüyorum ve bazıları iyi bazıları kötü sanki. Sizce izlemeliyim ve hangisini önerirsiniz?

İzlenir. Bazı animeler şaheser oluyor. Güzel animeler var.
Buradan top animeleri görebilirsiniz. İlgini çekerse biri seçer izlersin.

Bu sitedeki sıralamaların çoğu overrated buradakilere bakarak izlemenizi tavsiye etmem önce sevdiğiniz türü bulun.

Hocam nasıl izleyeceğim?

Merhaba. Anime'ye saçma gibi söylemlerde bulundum ve ön yargılı olduğumu düşünüyorum. Benim arkadaşlarım dahil çoğu kişi izliyor. Ara sıra YouTube'da kısa kısa videolar görüyorum ve bazıları iyi bazıları kötü sanki. Sizce izlemeliyim ve hangisini önerirsiniz?

Hocam ilk önce Demon Slayer izleyin derim

Tüm animelerdeki kadın karakterlerin seslendirme sanatçıları, aynı zamanda hentaileri de seslendiriyor sanırım.
Dünyanın en basit olayları bile sanki çok epik bir şey olmuş gibi animasyonlarla falan abartılıyor.
İndie'sinden ana akımına kadar her anime sanki şaheser anlatıyormuş gibi kendini aşırı ciddiye alıyor.
Bazılarında insanın resmen zekasıyla alay edercesine mantık hataları var.
Ben kendisine ve zekasına saygısı olan hiçbir insanın anime izlememesi gerektiğini düşünüyorum.

Üstüne para verseler izlemem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı