Anime İzleyenlerin Hayatını Kurtaracak 2 Site | Chiaki ve MyAnimeList Recommendations

Şu Evangelion'un ismini bayağı duydum ancak 1995'e kadar gidiyor anladığım kadarıyla. Açıkcası 2006'dan eski Animeleri izlemek istemiyorum pek. O yüzden hiç listeme eklemedim.
Bence yılına göre gayet iyi çizimleri. Hoşuma gitti yani benim. Eğer sadece çizimleri eski diye izlemediyseniz Rebuild of Evangelion olarak yeni çizimlerle kısa filmler şeklinde tekrar çıktı. Şuan 3 tane filmi var son filmi de bu sene sonu çıkacak deniliyor. Tabii tam olarak anlayamazsınız hikayeyi çok şey kaçırırsınız ama deneyimlemekte fayda var.

Öncelikle, etiket için teşekkür ederim. Bunlar gerçekten de çok işime yarayacaklar. Şimdi elimden geldiğince, MyAnimeList profilini paylaşanlara istek atacağım. Gözden kaçırmış olduğum varsa affola, kusura bakmayın. Kendi hesabımı da bırakayım, belki siz istek atarsınız.

Öncelikle, etiket için teşekkür ederim. Bunlar gerçekten de çok işime yarayacaklar. Şimdi elimden geldiğince, MyAnimeList profilini paylaşanlara istek atacağım. Gözden kaçırmış olduğum varsa affola, kusura bakmayın. Kendi hesabımı da bırakayım, belki siz istek atarsınız.
Rica ederim.
Yalnız anlamadığım bir şey var. Listene baktım ama ilk 5 hariç uzun Anime izlememişsin. İlk 5 hariç kalanlarda biraz 24, biraz 12 var o kadar. Nasıl 10K bölüm izlemiş gözüküyorsun profilinde? 22 ReWatch yazıyor ama 10K bölüm olması için 500 bölümlük Naruto'yu 20 defa izlemiş olman gerekiyor. Listen pek gerçekçi gelmedi açıkcası.

Rica ederim.
Yalnız anlamadığım bir şey var. Listene baktım ama ilk 5 hariç uzun Anime izlememişsin. İlk 5 hariç kalanlarda biraz 24, biraz 12 var o kadar. Nasıl 10K bölüm izlemiş gözüküyorsun profilinde? 22 ReWatch yazıyor ama 10K bölüm olması için 500 bölümlük Naruto'yu 20 defa izlemiş olman gerekiyor. Listen pek gerçekçi gelmedi açıkcası.

Yanlış hatırlamıyorsam 220 bölümlük Naruto'yu 7, 500 bölümlük Naruto Shippuuden'i de 13 kere baştan izledim. İlk çıktığından beri defalarca bitirdim. Belki de daha çok izlemişimdir. Naruto ile büyüdüm diyebilirim. Yani benim oraya yazdığım tahmini sayı. Diğer 2 bölümlük ReWatch ise Akatsuki no Yona. Aşırı anime izlemişim gibi gözüktü galiba, düzelteyim. 😂
Edit: Foruma gelmeden önce de MyAnimeList kullanıyordum. Profilimi kimseyle paylaşmadım. İlk paylaştığım yer de bu forum. Listemi izlediklerime ve okuduklarıma göre dolduruyorum. Yani gerçekçi olmasa bile neden kendimi kandırayım? Bu çok saçma olurdu.

Son düzenleme:
@16986 katılıyorum. Bir hafta beklediğim animenin bölümünü bile atlayarak izliyorum ben.
Atlayarak izleyeceğim bir Animeyse hiç izlemiyorum ben.
Ben şaheser dediğim animeleri bile ikinci kez izleyemiyorum siz nasıl bu kadar izliyorsunuz aklım almıyor. Sıkıntıdan patlardım ben.
Ben de öyleyim. Ha ikinci defa izlemem gerekse izleyebileceğim Animeler var ama mümkün olduğunca yenisini izlemeyi tercih ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı