Anime kızları gerçek mi?

Ne demek anime kizlari gercek degil kardesim benim zamanimda gerceklerdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

...

Dosya Ekleri

• tenor.gif
    tenor.gif
    192,5 KB · Görüntüleme: 36
Bilmem. Anime dışında çoğu şey 🙂.
Genelde kaliteli dizilerden hoşlanıyorum.

Doğrudur ama ben hiç anlayamayacağım sizi. Konu ise güzel konular işleyen diziler var onları tercih ederim.

Örnek versene güzel konu işleyen dizilere merak ettim direkt tüm animeler geçmiş bu arada çoğu anime konu bakımından çoğu diziden öndedir anime ne demek biliyor musun?

Örnek versene güzel konu işleyen dizilere merak ettim direkt tüm animeler geçmiş bu arada çoğu anime konu bakımından çoğu diziden öndedir anime ne demek biliyor musun?
Yorumuna ve bakış açına göre değişir.Beğendiğim çok dizi var örneğin Sherlock,Punisher,The Resident,Friends...
Liste uzar gider.

Yorumuna ve bakış açına göre değişir. Beğendiğim çok dizi var örneğin sherlock, punisher, the resident, friends...
Liste uzar gider.

Ha şimdi friends in konusu tüm animelerden daha mı iyi 🤣😂
Dostum bunu düşünecek ne yalnızlık çektin o dizi bir süre sonra kendini tekrarlamaya başladı çoğu kişi yarısında sıktı diye bıraktı.

Ha şimdi friends in konusu tüm animelerden daha mı iyi 🤣😂
Dostum bunu düşünecek ne yalnızlık çektin o dizi bir süre sonra kendini tekrarlamaya başladı çoğu kişi yarısında sıktı diye bıraktı.
Fanatiklikte sınır tanımıyorsunuz.Tüm animelerden iyi konusu olduğunu iddia etmedim zaten.Animelerdeki fantastik şeyler ve abartılmışlık hoşuma gitmiyor.Ayrıca konusu ne kadar iyi olursa olsun gerçekten uzak animasyonları tercih etmem.Friends sitcom tarzında hoşuma giden bir dizi başkaları ne düşünüyor umurumda değil.

Fanatiklikte sınır tanımıyorsunuz. Tüm animelerden iyi konusu olduğunu iddia etmedim zaten. Animelerdeki fantastik şeyler ve abartılmışlık hoşuma gitmiyor. Ayrıca konusu ne kadar iyi olursa olsun gerçekten uzak animasyonları tercih etmem. Friends sitcom tarzında hoşuma giden bir dizi başkaları ne düşünüyor umurumda değil.

Animeler umurumda değil bana bir kazanç saglamiyorlar ama demişsiniz ki anime sevmiyorum kaliteli dizilerden hoşlanıyorum demişsiniz tüm animeler kalitesiz demek istemissiniz.
Size laf anlatmaya calismayacagim çünkü ne desem anlamazsınız bakış açınız dar konusu çok güzel bir sürü anime var ve size bir sır vereyim gerçek ile ilgili animeler de var her anime dr tanrılar süper güçler devler falan yok yani günümüz ile ilgili animeler de var punisher da ve the resident de tam gerçeklik var zaten kendinizle çelisiyorsunuz.
Not lütfen benden uzak durun mesajımı falan da alintilamayin.

Animeler umurumda değil bana bir kazanç saglamiyorlar ama demişsiniz ki anime sevmiyorum kaliteli dizilerden hoşlanıyorum demişsiniz tüm animeler kalitesiz demek istemissiniz.
Size laf anlatmaya calismayacagim çünkü ne desem anlamazsınız bakış açınız dar konusu çok güzel bir sürü anime var ve size bir sır vereyim gerçek ile ilgili animeler de var her anime dr tanrılar süper güçler devler falan yok yani günümüz ile ilgili animeler de var punisher da ve the resident de tam gerçeklik var zaten kendinizle çelisiyorsunuz.
Not lütfen benden uzak durun mesajımı falan da alintilamayin.
Kaliteli diziler derken animelere kalitesiz demek istemedim.Dizilerin içinde çok kalitesiz dizi var onlardan bahsettim.Anime düşmanı da değilim sevmediğimi söyledim yalnızca.Gerçekçi animeler de vardır illaki ama animasyon yerine gerçek çekimleri tercih ederim dedim.Siz istediğinizi sevebilirsiniz ben görüşümü yazdım 🙂.

Kaliteli diziler derken animelere kalitesiz demek istemedim. Dizilerin içinde çok kalitesiz dizi var onlardan bahsettim. Anime düşmanı da değilim sevmediğimi söyledim yalnızca. Gerçekçi animeler de vardır illaki ama animasyon yerine gerçek çekimleri tercih ederim dedim. Siz istediğinizi sevebilirsiniz ben görüşümü yazdım 🙂.

Dediğim gibi animeler kaliteli diye bir şey de yok berbat konulu animeler de var konuyu da uzatmayalım herkes istediğini izlesin.

Geri
Yukarı