Anime önerisi

Mr.SuiGen

Hectopat
Daha fazla  
Gençler en sevdiğim animlere şunlar naruto serisi shingeki no kiyojin boku no Hero academia bunlar gibi olan bildiğniz animeler var mı acaba bir de uzun olması benim için daha iyi.

Takibe alayım. Yeni boku no Hero academia bitirdim. Bu arada Naruto'nun farklı şeyleri var hangisinden başlamam gerekiyor (boruto falan ?)

Naruto'dan başla sonra shippuu'den ama shipuu'den in 195.bölümünden sonra the last diye bir film var. Sonra 5bölüm daha ardında Boruto ama ben borutoyu önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerdiklerimin hiçbiri uzun değil Bleach, Avatar, Fairy Tail ve sword art Online serileri dışında ama izlemezsen çok şey kaybedeceiğini düşündüğüm animeler.

Angel beats izle.
Bleach izle ve sonunda vay anasına animenin başındaki çizimle sonundaki çizim farkına bak de(anime konusu itibari ile de güzel filler bölüm bile olsa izleniyor Naruto'nun filler bölümleri gibi sıkmıyor.).
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru izle hayatın acı gerçekleriyle tanış(biraz negatif bir anime gibi dursa da gayet izletiyor en sevdiğim animedir kendisi.).
No Game No Life izle ve vay be akıl oyunlarına bak de(biraz ecchi ama takacak kadar değil o kısımları ilerleterek geçebilirsin kısa kısa denk geliyor arada-bu da ilk 5'e girer.).
One punch man izle gül bol bol.
Re; Zero kara hajimeru ısekai seikatsu izle(ah shit, here we go again-2. en sevdiğim animedir.).
Sword art Online izle tüm serilerini, yeni serisi bu yıl gelecek diye biliyorum ya da seneye de olabilir.
The Legend of korra izle(eğer Avatar the last airbender izlemediysen, kesinlikle önce the last airbender izle, sonra bunu izle.
One outs var (biraz kanser bir anime, ilerleterek izleyebilirsin ama akıl oyunları efsane.).
Death Note izleyebilirsin.
Fullmetal Alchemist Brother hood izle (bunda 2 tane var bir fullmetal alchemist bir de bu brother hood olan, sakın önce normal olanı izleme önce brother hood izle yoksa brother Hood'u izleyene kadar canın çıkar, çünkü devam bölümü değil brother hood daha ayrıntılı ve ilk çıkanı diğerini kısaltıp vermişler tekrardan.).
Son olarak Fairy Tail izle aksiyon için birebir.
Edit: unutmuşum Haikyuu izle uzun seridir spor animesi ama bayağı iyidir.

Son düzenleme:
Akame ga Kill! en beğendiğim animedir. Attack on Titan izlediğinden kesinlikle tavsiye ediyorum. Dram çok yüklü, romantizm ve komedi de içeriyor. Sonunda ağlamıştım...

HunterXHunter (2011)
Gintama (Eğer çok fazla anime izlemediyseniz bilindik bleach-naruto-onepiece gibi bilindikleri izlediyseniz pek birşey anlamazsınız.Ama kesinlikle tavsiye ederim bütün anime dünyasının içinden geçer :D)
JoJo no Kimyou na Bouken
Initial D (Arabaları seviyorsanız tavsiye ederim.)

Geri
Yukarı