Anime önerisi

ACExACE

Hectopat
Merhaba tek şart Netflix de olması bu aralar çok sık anime konusu açıyorum ama izleyecek bir şey kalmadı lütfen önerebilirdiğiniz kadar önerin çünkü izlemiş okuduklarım çıkacaktır sizde iz bırakan animeleri söylerseniz sevinirim hatırlatma Netflix de olmalı.

Merhaba tek şart Netflix de olması bu aralar çok sık anime konusu açıyorum ama izleyecek bir şey kalmadı lütfen önerebilirdiğiniz kadar önerin çünkü izlemiş okuduklarım çıkacaktır sizde iz bırakan animeleri söylerseniz sevinirim hatırlatma Netflix de olmalı.
One punch man. Anime izlemem fakat bayağı eğlenceli, bayağı izledim.

Black Butler şiddetle öneririm. Animesi ve ovası bir çok listeye girdi.

Netflix'deki animelerin çoğunu izlediysen birilerinden öneri almak yerine MyAnimeList'deki listelere bakman daha hızlı sonuç almanı sağlar. Eğer imkanın varsa Prime Video da kullan, orada da biraz anime var. Netflix ve Prime Video'da fazla anime yok, o yüzden yeni bir kaynak kullanmanı öneririm ve bazı web siteleri (Türk Anime TV) yıllardır anime çevirisi yaptığı için Netflix ve Prime Video'dan daha kaliteli çevirileri var.

Geri
Yukarı