Anime önerisi

Beoxolf

Kilopat
Sword Art Online favorilerimden biri. Isekai tarzı animeleri çok seviyorum. Çoğu bilinen isekai animeyi izlemişimdir. İçinde komedi vs olmayan bir anime önerirseniz sevinirim.

İsekai değil lakin komedi vs olmayan yani ciddi diyebileceğimiz bir anime olan Monster'ı öneriyorum.

Hocam animenin çok da ciddi olmasına gerek yok. İzlediğim bazı animelerde zorlama mizah oluyordu. Saçma sapan yerlerde karakter saçma sapan hareketler yapıyor. Bu muhabbet pek hoşuma gitmiyor. Önerdiğin animeye bakacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anime ne abi jsjsjsjs.

Animenin ne olduğunu bılıyorsun ve böyle bir mesaj yazıyorsun WoW.
İkisini de izledim.

Black Clover.

Servamp.

JoJo.

Paladin Of the end (yenı çıktı 9. bölümde.)

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizokuni tensei suru.(yenı çıktı issekai animesi.)

Vanitas No Carte.

Tensei shitera slime dattaken.

Makai Ouji: Devils and Realist.

Peach Boy Riverside.

Big Order.

Takt Op Destiny. (yenı çıktı 10. bölümde.)

Platinum end. (yenı çıktı.)

Bonguou Stary Dogs.

Karnavel.

Bunlara bir göz atabilirsin.

Sword Art Online favorilerimden biri. Isekai tarzı animeleri çok seviyorum. Çoğu bilinen isekai animeyi izlemişimdir. İçinde komedi vs olmayan bir anime önerirseniz sevinirim.
Ciddiyet ve vahşet seversen berker okuyup izleyebilirsin illa anime izlemek istersen önce 97 animesini izle.

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Tensei Shitara slime Datta ken

Mushoku Tensei

Tate no Yuusha no Nariagari

Demon King Academy

Arifureta ( CGI biraz kötü ama yeni sezon daha iyi olacaktır)

Jujutsu Kaisen

• Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka (izleme sırası, Orion no Ya filmini pek beğenmedim istemezseniz izlemeyin. Ayrıca 4. sezon bu yıl geliyor)
  • Nanatsu no Taizai (tüm bölümleri ve filmleri Netflix'de var)
  • Akame ga Kill (sonu biraz üzücü, duygusalım diyorsanız izlemeyin)

Geri
Yukarı