Anime önerisi

ZerTV

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikkle selam!

Komedi, dram, romantik, ecchi, savaş vs fark etmez konusu iyi olan anıme arıyorum.

• Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka (kısaca DanMachi)
Kendisi en beğendiğim animedir. 4. sezonu bu sene çıkış yapacak. İlk sezonu Netflix'de var ama geri kalanları resmi bir kanalda sunulmuyor, kimse korsan izleyemezsin demiyor. İzleme sırası.
  • Nanatsu no Taizai
Tüm bölümleri ve 2 filmi Netflix'de mevcut. Uzun ama taş gibi anime. Belki Netflix'de yayınlanmayan yan hikayeler olabilir, araştırabilirsiniz.
  • Akame ga Kill
Netflix'de mevcut olan taş gibi animelerden ama sonlara doğru biraz hüzünlü.

• Dungeonni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka (kısaca DanMachi)
Kendisi en beğendiğim animedir. 4. sezonu bu sene çıkış yapacak. İlk sezonu Netflix'de var ama geri kalanları resmi bir kanalda sunulmuyor, kimse korsan izleyemezsin demiyor. İzleme sırası.
  • Nanatsu no Taizai
Tüm bölümleri ve 2 filmi Netflix'de mevcut. Uzun ama taş gibi anime. Belki Netflix'de yayınlanmayan yan hikayeler olabilir, araştırabilirsiniz.
  • Akame ga Kill
Netflix'de mevcut olan taş gibi animelerden ama sonlara doğru biraz hüzünlü.

3 Ünüde izledim hocam ama akame ga kill mangada cok farkli şekilde bitiyordu.

Spoiler içinde yazabilir misiniz? Ayrıca diğer konulara bakın, benim önerdiklerim bu kadar. Olmazsa çocukluğumuzda izlediğimiz animeler bakın.

Hocam spoilerlık bır durum yok sadece başka şekilde yanı sonu başka. Diğer konulara 50 defa bakmışımdır sanırım onları da ızledım.

Yeni konular

Geri
Yukarı