Anime önerisi

ResistibLeSpY

Centipat
Daha fazla  
Selam. Başlıkta da gördüğünüz gibi anime önerisi almak istiyorum. Şu ana kadar izlediğim animeler: Attack on titan-vinland saGA-demon slayer-death Note. Anime dünyasında yeni sayıldığım için çok uzun animeler izlemeyi (şimdilik) düşünmüyorum. İçinde çok fazla cinsel içerik olmayan romantizden biraz uzak ve özellikle sürükleyici anime önerilerinizi bekliyorum.

Selam. Başlıkta da gördüğünüz gibi anime önerisi almak istiyorum. Şu ana kadar izlediğim animeler: Attack on titan-vinland saGA-demon slayer-death Note. Anime dünyasında yeni sayıldığım için çok uzun animeler izlemeyi (şimdilik) düşünmüyorum. İçinde çok fazla cinsel içerik olmayan romantizden biraz uzak ve özellikle sürükleyici anime önerilerinizi bekliyorum.

Ansatsu Kyoushitsu. Başta konu saçma gelebilir ama sonradan her şey yerine oturuyor. 5 yıllık anime serüvenimde ilk 5'e girer kesinlikle.

Kanka Berserk önereceğim, 2. sezonu acılar içinde bitirmen gerek ama böyle bi şaheserin hikayesini izlemen veya okuman gerek.

Hocam 2. sezonun çizimlerini başka bir stüdyo üstleniyor ve 3D yapıyorlar. 3D yapılması problem değil ancak gölgelendirme, ışıklar, sesler, çizimleri vs. çok kötü. Hikayesi kötü olsa dünyanın en iğrenç animesi olabilirdi.

Geri
Yukarı