Anime önerisi

Ben mi göremedim bilmiyorum ama attack on titan serisini izleyebilirsiniz çok uzun olduğunu düşünmüyorum evet 4 sezon ama gerçekten çok iyi bir anime bence tabii bu seriyi izledikten sonra diğer animeler şahsen bana bunun kadar zevk vermiyor ama yine de öneririm bilmiyorsanız.

Ben mi göremedim bilmiyorum ama attack on titan serisini izleyebilirsiniz çok uzun olduğunu düşünmüyorum evet 4 sezon ama gerçekten çok iyi bir anime bence tabii bu seriyi izledikten sonra diğer animeler şahsen bana bunun kadar zevk vermiyor ama yine de öneririm bilmiyorsanız.
Daha çok 12-24 bölüm arası animeler arıyorum, Attack on Titan biraz uzun benim için.
One Piece izle 5 yıl idare eder seni.
Uzun olmasın kelimesini görmediniz heralde.
Zevklerimiz neredeyse aynı ve K-ON görememek üzdü. Onu izleyin bence.
K-on'u çok duydum ancak müzik animelerine pek sıcak bakmıyorum, belki izleyebilirim ancak şuanlık önceliğim değil.

Son 2 sezon bana kalırsa çöpten ibaret.

K-on'u çok duydum ancak müzik animelerine pek sıcak bakmıyorum, belki izleyebilirim ancak şuanlık önceliğim değil.
O zaman sadece 1. sezon:
Psycho-Pass

Cyberpunk: Edgerunners.

Eğer tankları seviyorsanız Girls und Panzer.

Geri
Yukarı