Anime önerisi

• Konuyu başlatan Rexie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 3B
@Rexie
Kimi no Iru Machiyi izleme. Mangası 261 bölüm, anime manganın 80-142 arasını konu alıyor.
Şahsen ben Suzuka, Kimi no Iru Machi ve Fuuka üçlemesini seviyorum. Manga okumayı pek sevmiyorum daha çok bir şeyler izlemek ilgimi çekiyor o yüzden her ne kadar kaliteli bir manga uyarlaması olmadığını bilsem de bu animelerle olan bağlantısını kendisinin bulacağını düşünerek en son bu öneriyi yaptım. Tabii ki herkesin kendi zevki.

Dün birisi Erased önermişti. Onu bitirdim. Fena değildi, sevdim ama romantik istiyorum. 🙏
@Lexix bende manga okumuyorum. Dediklerin aynı evrende falan mı geçiyor?

Redo of Healer. Çok romantik iç burkan bir anime.🥺🥺

Your lie in April gibi kötü sonlu falansa hiç bulaşmak istemiyorum. Öyle mi?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Bir süredir anime listesi yapıyordum fakat sadece birkaç tanesini izleyebildim. Yazıklarımın konusu sanırım genel olarak benzer ama tam emin değilim. Önce izleyipte sevdiğim animeleri söyleyeyim, daha sonra yaptığım listeden neleri izlemem gerektiğini söylerseniz daha iyi olur. Eklemek istediğiniz şeyler de olursa beklerim, genel olarak romantik seviyorum.

İzledikleyip sevdiklerim
  • hello world
    [*]
    Horimiya​
    [*]Your name
    [*]Weathering with you
    [*]Higehiro
    [*]My dress up darling
Listemdekiler
  • Classroom of the Elite
    [*]Shikimori is not just a cutie
    [*]My little Monster
    [*]Waiting in the summer
    [*]To love ur
    [*]Love is war
    [*]Lull in the sea
    [*]Bunny girl senpai
    [*]Scums wish
    [*]Oresuki
    [*]Oneroom
    [*]Quintassial quintuples
    [*]No rin
    [*]Tsugumono
    [*]Nisekoi
    [*]When supernatural battles becomre commonplace
    [*]Redo of healer
    [*]Gekkan shojo
    [*]Seiren
    [*]Love is like a coctail
    [*]Absolute Duo
    [*]Engage kiss
    [*]Arifureta
    [*]Lycois recoil
    [*]My step mum daugther is ex
    [*]Kimi no todoke
    [*]Tomodachi Game
MAL.

Dün birisi Erased önermişti. Onu bitirdim. Fena değildi, sevdim ama romantik istiyorum. 🙏
@Lexix bende manga okumuyorum. Dediklerin aynı evrende falan mı geçiyor?

Your lie in April gibi kötü sonlu falansa hiç bulaşmak istemiyorum. Öyle mi?
Birbirinin devamı gibi onlar. Suzuka-Kimi no Iru Machi-Fuuka şeklinde. Madem manga okumuyorsan o zaman bu üçüne hiç bulaşma. Üçünün de animesi yarım yamalak. Gerçi senin istediğin türde çok az tamamlanmış anime var. O yüzden mangaya yönelsen iyi olur.

Birbirinin devamı gibi onlar. Suzuka-Kimi no Iru Machi-Fuuka şeklinde. Madem manga okumuyorsan o zaman bu üçüne hiç bulaşma. Üçünün de animesi yarım yamalak. Gerçi senin istediğin türde çok az tamamlanmış anime var. O yüzden mangaya yönelsen iyi olur.

Okurken zevk alamıyorum. Hareketli görseller anlaşılabilirliği arttırıyor benim için. Tamamlanmıştan kastın piyasaya çıkmış mı demek istiyorsun. Anime kültürünü pek bilmiyorum kusuruma bakma. Sadece aradığım tarzda bir şeyler bulmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı