Anime önerisi

Önerin için çok teşekkürler ancak ben böyle cicim animeleri pek sevmiyorum berserk gibi sert animeleri de ayrıca çizim de cowboy bebop gibi olunca izleyesi gelmiyor insanın :D var mı böyle Death Note gibi veya code geass gibi insanı gaza getiren veya dr stone gibi bilgi veren...
Önerdiklerim içinde bir tane cicim anime yok. Belki konosuba. Onu da eğlenceli bir şey olsun diye koydum.

Önerdiklerim içinde bir tane cicim anime yok. Belki konosuba. Onu da eğlenceli bir şey olsun diye koydum.

Lise öğrencisi Subaru natsuki bir gün marketten dönerken öteki dünyaya çağırılır ve böylece hayatının en büyük dönüm noktası başlar. Kim tarafından çağrıldığını henüz bilmemekteydi ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hal alır.

Lise öğrencisi Subaru natsuki bir gün marketten dönerken öteki dünyaya çağırılır ve böylece hayatının en büyük dönüm noktası başlar. Kim tarafından çağrıldığını henüz bilmemekteydi ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hal alır.

İzle ondan sonra konuş. Rezero o türde yapılmış en iyi 2-3 animeden biridir. O attığın açıklama ilk bölümün yarısı bile değil.

İzle ondan sonra konuş. O attığın açıklama normal ilk bölümün yarısı bile değil. Directors Cut'un çeyreği değil.

Abi uzaktan bakınca bile hiç izleyesim gelmedi :f izle öyle konuş diyorsun da zamanımı boşa harcamak istemiyorum 3 gün önce mesela alice in borderland dizisini izledim boşluktayım şu an bugün bir şey bitirip ders çalışmaya devam etmeliyim.

Abi uzaktan bakınca bile hiç izleyesim gelmedi :f izle öyle konuş diyorsun da zamanımı boşa harcamak istemiyorum 3 gün önce mesela alice in borderland dizisini izledim boşluktayım şu an bugün bir şey bitirip ders çalışmaya devam etmeliyim.
Kitabı kapağına göre yargılıyorsan senin işin yaş. Ayrıca çocuksu, cicim diye düşündüğün anime 17 yaş üzeri, şiddet ve argo içerir etiketine sahip.

Geri
Yukarı