Anime sevenlerin çoğu neden bu kadar tuhaf?

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ben de anime izliyordum ama nedense bir filme, diziye veya oyuna göre çok daha fazla tuhaf seveni var tuhaf dediğim ban yemeyeyim diye dedim. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de anime izliyordum ama nedense bir filme, diziye veya oyuna göre çok daha fazla tuhaf seveni var tuhaf dediğim ban yemeyeyim diye dedim. Bunun sebebi nedir?
Aslında sorun, tamamen fanatiklik. Bu elemanlar anime izlemekten başka uğraş bulamazlar kendilerine. Gerçek hayatı anime sanal dünyasına benzetirler. Eskiden az az izlerdim ama hiç fanatik ya da ölesiye seven biri olmadım. Genelde bu tipler kapüşonlu, kulak içi kulaklığı takılmış, siyah giyimli, saçını uzatmış, asosyal kişiler.

546.jpg

Nasıl tuhaf mesela?

Tüm Pp'lerini Naruto veya sasuke yapıp sürekli malum türden anime izleyenler tuhaf. Ancak genelleme yapmak doğru olmaz. Benim gibi kendi halinde izleyenler de var.

Ben de saçma sapan Türk dizilerini izleyenlerin beyinleri neden “yeter artık!” diyerek kendisini bedeninden dışarı fırlatmıyor diye merak ediyorum yıllardır.
Sahiden onlar da sıkıntılı tipler.

Anime izlemeyenleri tuhaf bulmaya başlamanın eşiğindeyim. Bir iş iyiyse ön yargılarından kurtulup o işi değerlendireceksin. İzleyici kitlesinin ufak bir kısmı bana da olağan dışı gelebiliyor.

Geri
Yukarı