Anime Tavsiyesi Verir Misiniz?

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, daha önce anime olarak Avatar, Naruto izledim, sonrasında One Puch Man. Bu tarz aksiyonlu büyülü doğaüstü animeler hoşuma gidiyor ama tek bir isteğim var sizden, böyle 1 sezon olmasın 6-7 sezonluk, hatta daha fazla olsun.

Sword art Online. Doğaüstü değil ama hoşuma gitmişti.

Not: 3.sezona başlamadan önce Sword Art Online the movie –Ordinal Scale isimli filmi izlemeniz gerek.

Son düzenleme:
Yu gi oh a bir bakabilirsin ilk yazdıklarım biraz dalgasınaydı ama yu gi oh dediklerini karşılıyor gibi ayrıca biraz daha küçük yaşlara hitap ediyor ama çok güzel izlenir.

6-7 sezonluk animeler istisnalar dışında pek fazla bulunmuyor. Animeler en fazla 2-3 sezon, çok zorlarsan 4 sezon şeklinde oluyor genelde. Standart olarak 12 bölümlük sezonlar veya 24 bölümlük sezonlar olur. Bu yüzden senin aradığın özellik sezon olarak değil de bölüm sayısı 100'ün üzerinde olan animeler herhalde. Bleach izleyebilirsin ve Hunter x Hunter 2011 izleyebilirsin.

One piece derim geçerim yeri gelir üzer yeri gelir neye başladım ben ya dersin ama ne olduğunu anlamadan 200. bölüme varmış olursun şu an güncelde 900. bölümleri devirdi 1000'e dayanmak üzere 😊 arc sırasına göre filmleri de izlemeni tavsiye ederim başarılıdır. Şu an hala çoğu şey yerine oturmadğı için ağır bir spoiler riski de taşımıyor anime bir şey hariç onu da umarım öğrenmezsin o bölüme gelmeden :(.
One piece dışında fairy tail (bitti) ve Black Clover (op yolunda devam ediyor) tavsiye ederim 2'si de birbirine benzer animeler doğa üstü güç büyü echii azıcık.

Karakter gelişimi, aksiyon, fantastik evren ve olayların olduğu animeler;
World trigger 2. sezonu çıkaracaklar. Ama net bir tarih yok.
Aşağıdaki seriler Çin animesi(Donghua olarak adlandırılır.) olduğundan, seslendirmeler garip gelebilir. Ayrıca çizim yerine, oyun motoru ile animasyon yapıyorlar.
Aksiyon ve dram içeren güzel seriler; (Dororo hariç hepsi uzun serilerdir.)
Kingdom taht kavgaları ve savaşları ele alan, detaylı bir anime diyebilirim. Mangası Japonya'da en çok satanlarda 3. sırada geziyor. İlk sezonu garip bir animasyon ile yapıldığından, çoğu kişi başlamadan bırakıyor. Ama aralarında devam etmeni istediğim tek seri olabilir.
Spor animesi olarak tavsiye ettiğim seri;
Fairy tail önerenler olacaktır. Gerçekten vakit kaybıdır. Şiddetle tavsiye etmediğim bir animedir.
Aslında Fairy tail ve One piece birbirine benziyor. One piece her konuda Fairy tail göre daha iyi.
One piece ise Naruto çok seven biri olarak, sana tavsiye etmiyorum. O aradığın fantastik evren ihtiyacından çok, aksiyon odaklı bir animedir. Aksiyon güzeldir ama emin ol Naruto sonra izleyince sarmayacaktır. Naruto vb. hissettiğin, karakterin gelişiyor ya da büyüyor hissini çok iyi yansıtmıyorlar. Ben o yüzden tavsiye etmiyorum.
Bunu da ayrıca atasım geldi. Naruto Shippuden ile Dram tarzını da iyi yansıtmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı