Anime veya manga önerisi

ArkHuu

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
5700xt, ryzen 7 3800x, 2x16gb 3200mhz ram, x570-A PRO ana kart. 4TB HDD, Samsung 512GB 970 PRO m2.

Bunlar benim bugüne kadar izlediğim/okuduğum anime ve mangalar.
Geceleri çok sıkılıyorum ve oyun oynayasımda gelmiyor vakit geçirmek için anime ve manga önerisi arıyorum.
Okuduğum ve izlediğim animelere verdiğim puanlarada bakarak bildiğiniz hoş güzel anime veya mangaları önerirseniz mutlu olurum.
Şimdiden teşekkürler.

Geceleri çok sıkılıyorum ve oyun oynayasımda gelmiyor vakit geçirmek için anime ve manga önerisi arıyorum.
Okuduğum ve izlediğim animelere verdiğim puanlarada bakarak bildiğiniz hoş güzel anime veya mangaları önerirseniz mutlu olurum.
Şimdiden teşekkürler.
Basketbol seviyorsanız, Kuroko No Basket'e göz atabilirsiniz.

Listene pek bakamadım slice of life seviyor musun bilmiyorum ama Sangatsu no Lion'a kesinlikle bak türünün en iyilerinden.

En sevdiğim anime tavsiyesi isteme şekli. 👍👍 Profiline de baktım. Daha 4400 bölüm izleyen birisin. (sanki ben çok fazlayım 😂) İzlenecek anime daha çook. 10 bine kadar yolu var diye düşünüyorum ben. Profilinin yeni olduğunu ve myanimelist ile yeni tanışmış olduğunu da söyleyebilirim. Doğru mu? Ayrıca Fate evrenine dalmışsın ki bu da çok iyi. Her anime sever eninde sonunda bu evreni merak edecektir bence. 😆

Neyse konumuza dönelim. Zevklerimiz biraz benziyor gibi.
Zeki karakterleri olan animeleri sevdiğini görüyorum. Bu alanda iki anime önereceğim.
Ghost in the Shell Stand Alone Complex (filmleri falan da var da direkt animeye dalabilirsin, 2 sezon toplam 52 bölüm. Adını duymuşsundur zaten.)
Yakusoku no Neverland (ilk önce 1. sezonu izleyip sonra mangasına dal derim. 2. sezon manga ile bağlantısını koparıyor. Ama ilk sezon öyle akıcı ki ilk sezon biter bitmez mangaya dalarsan daha da zevk alırsın diye düşünüyorum. Çünkü mangası daha da akıcı. Ne yazık ki ikinci sezonu mahvettiler)

Farklı konusu ve işlenişi ile baccano ve durarara'yı izlemediğini görüyorum. Böyle anime işlenişi hiçbir animede yok. Zaten iki anime de aynı stüdyo tarafından yapıldı. Mutlaka izle bence. Aralarında hafif gönderme var. O yüzden önce Baccano. 👍

Beyin yakan bir bilimkurgu animesi önereceğim. Bunu yavaş yavaş ve sindirerek izlemen lazım. Her damağa uygun değildir ama oldukça kaliteli bir animedir. Tabii ki Ergo Proxy'den bahsediyorum. 👍👍

Biraz da aksiyon animelerinden bahsedeyim.
Zetsuen no Tempest (underrated bir anime, mükemmel değil ama yine de oldukça eğlenceli bir anime)
Btooom (kısa, çerez aksiyon animesi)
Zankyou no Terror (kısa ama çok anlamlı bir anime, etkisinde kalan insan çok)

Ortaya karışık iki anime söylemek istiyorum. Bunları sakin kafayla izle derim.
Shinsekai Yori (monster ve psycho pass gibi derin animeleri izlemişsin. Bu anime onlar gibi değil ama derinlik konusunda çok benzer)
Mahou shoujo madoka magica (herkesin ön yargı ile başladığı bir anime. Ama hele bi izle bak neler olacak 😆 bütün izlediğim animeler arasında en felsefik animedir bu)

Son olarak birkaç slice of life animesi söylemek istiyorum.
Shigatsu wa Kimi no Uso (listende olmamasına şaşırdım o derece)
Kaguya-sama Love is War (komedisi ve akıl oyunları çok iyi 😆)
3 gatsu no lion (depresif bir anime, yavaş izlemek lazım. Ama kesinlikle hakkını veriyor)

Benden bu kadar. Şimdilik yeter sanırım. Daha çok yazabilirim de abartmaya gerek yok. 😆

Profilinin yeni olduğunu ve myanimelist ile yeni tanışmış olduğunu da söyleyebilirim. Doğru mu?

Aslında 10 yıldır anime izliyorum ve myanimelist'ide uzun yıllardır biliyorum ama üşengeç biriyim bu yüzden 1 sene içinde izlediğim anime sayısı çok az oluyor, şu sıralar arkadaşlarımda mal açtığı için bari bende açıp düzenleyeyim dedim.

Ghost'in the Shell stand alone complex.

Filmini izlemiştim animesine belki göz atarım diye ama film pastadan bir dilim tadmak için yeterliydi pastanın geri kalanını pek de merak ettim diyemem.

Yakusoku no neverland.

Bunu ilk duyuşum kesinlikle deneyeceğim.
Onun dışında diğerlerinede göz geçireceğim btoom izledim ve kaguya samaya da büyük bir ön yargım var ama ön yargımı kırmayı deneyebilirim.

Listene pek bakamadım slice of Life seviyor musun bilmiyorum ama sangatsu no Lion'a kesinlikle bak türünün en iyilerinden.

Deneyeceğim teşekkür ederim.

Anime'lere One piece eklemişsin plan to Watch olarak, eğer uzun geliyorsa Manga'yı okuyabilirsin.

One piece evrenine henüz hazır olduğumu düşünmüyorum biraz farklı tadlarla zaman geçireyim kesinlikle hem anime hem de manga olarak başlayacağım zaten.

Basketbol seviyorsanız, kuroko no Basket'e göz atabilirsiniz.

Spor animeleriyle aram pek yok ama önerin için yine de teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkürler.

Hocam tek tek izledin mi bakmaya üşendim o yüzden belki izlememissindir whales of children ve anohana.

Yeni konular

Geri
Yukarı