Anime veya manga önerisi

Hocam tek tek izledin mi bskmya üşendim o yüzden belki izlememissindir whales of children ve anohana.

Hayır izlemedim göz attım güzel duruyor bakacağım. Teşekkür ederim.

Bayağı ilgi çekici duruyor hatta tam aradığım şey gibi umarım hikayeside sürükleyicidir bu akşam ilk olarak bunla başlangıcı verebilirim teşekkür ederim.

Şunları okumanızı öneririm;
Dimensional mercenary, reverend ınsanity, winner takes all, the beginning after the end ve skeleton soldier couldn't protect the dungeon.

Bazıları cidden çok ilgi çekici duruyor deneyeceğim sağ olun.

Eğer izlemediyseniz monogatari serisini, Mobile suit gundam: Blooded orphans, pshyco Pass, youjo senki izlemenizi öneririm.
I want eat your pancreas ve a silent voice filmleri de güzeldir, öneririm.

Psycho Pass dışındakileri izlemedim bakacağım teşekkür ederim.

Hayır izlemedim göz attım güzel duruyor bakacağım. Teşekkür ederim.

Bayağı ilgi çekici duruyor hatta tam aradığım şey gibi umarım hikayeside sürükleyicidir bu akşam ilk olarak bunla başlangıcı verebilirim teşekkür ederim.

Bazıları cidden çok ilgi çekici duruyor deneyeceğim sağ olun.

Hocam ozellikle anohana yı anohananin son bölümünü izlemelisiniz bakış acınızı çok değiştirebilir whales of children da aynı şekilde ikisine de kefilim izleyin ve bana sadece ben bu animeyi sevmedim deyin şu ana kadar bu animeleri önerdiğim kişilerden bir kez bile olumsuz yorum almadım hatta keşke daha önce izleseydim diyecektiniz.

Aslında 10 yıldır anime izliyorum ve myanimelist'ide uzun yıllardır biliyorum ama üşengeç biriyim bu yüzden 1 sene içinde izlediğim anime sayısı çok az oluyor, şu sıralar arkadaşlarımda mal açtığı için bari bende açıp düzenleyeyim dedim.
Buna benzer bir şey olduğunu tahmin etmiştim. Genelde öyle oluyor. Ben şanslıyım ki daha 3. animemi izlerken hesap açmıştım. O zamandan beri de kullanıyorum.

Filmini izlemiştim animesine belki göz atarım diye ama film pastadan bir dilim tadmak için yeterliydi pastanın geri kalanını pek de merak ettim diyemem.
Ghost in the shell hangi filmini izlediniz? Hollywood versiyonu mu? Yoksa anime olanı mı? Şöyle söyleyeyim ikisi de işe yaramaz. Animesi kat kat daha iyi. Polisiye seviyorsan animesini kesinlikle seversin.

kaguya samaya da büyük bir ön yargım var ama ön yargımı kırmayı deneyebilirim.
Beraber kıralım. :) Şöyle ki anime isminde geçen love is war kısmı yüzünden ben de romantizm seviyesi yüksek bir anime sanmıştım. Kesinlikle değilmiş. Sırf o yüzden ben de önyargı ile başlamıştım ama şaşırttı beni.

Diğer söylediğim animelere de bak derim. Şimdiden iyi seyirler 👍

Hocam ozellikle anohana yı anohananin son bölümünü izlemelisiniz bakış acınızı çok değiştirebilir whales of children da aynı şekilde ikisine de kefilim izleyin ve bana sadece ben bu animeyi sevmedim deyin şu ana kadar bu animeleri önerdiğim kişilerden bir kez bile olumsuz yorum almadım hatta keşke daha önce izleseydim diyecektiniz.

Şimdi kafamda bir rota hazırladım.
Öncelikle önerilen manga ve webtoonları bitireceğim sonra animelere geçeceğim.
Büyük ihtimalle 2 güne önerdiklerinizi izlemiş olurum.
Ayrıca teşekkür ederim kefil olmanıza gerek yok :D uzaktan az göz attım hoş duruyorlar zaten sevmeyeceğimi düşünmüyorum bende.
Ghost'in the Shell hangi filmini izlediniz? Hollywood versiyonu mu? Yoksa anime olanı mı? Şöyle söyleyeyim ikisi de işe yaramaz. Animesi kat kat daha iyi. Polisiye seviyorsan animesini kesinlikle seversin.

Holly wood versiyonunu sinemada arkadaşlarla beraber izlemiştik.
Ama dediğiniz gibiyse animesine başlarım.

Beraber kıralım. :) şöyle ki anime isminde geçen love is war kısmı yüzünden ben de romantizm seviyesi yüksek bir anime sanmıştım. Kesinlikle değilmiş. Sırf o yüzden ben de ön yargı ile başlamıştım ama şaşırttı beni.

Ön yargım gereğinden fazla büyük olduğu için önce arkadaşların ve sizin önerdiğiniz anime ve mangalara bakacağım büyük ihtimalle love is War'ı sona bırakırım ama kesinlikle izleyeceğim bakalım görelim neymiş ne değilmiş.

Demon Slayer gibi serileri önermeyeceğim :
Komedi serileri ; Konosuba , No Game No Life , Mob Pyscho , Ansatsu Kyoushitsu , Kaguya-Sama , Tensura , Lucky Star , YuyuShiki , DxD , Nagatoro-san , Joshiraku etc.

Fantezi serileri ; Sosou no Frieren , Hunter x Hunter , Fate/serileri , Mushoku Tensei , The Promised Neverland (yalnızca 1. sezon) , Tensura , Naruto , Kobayashi-san Maid Dragon , Youjou Senki , Mashle , DxD , Maou Gakuin etc:

Macera : Sosou no Frieren , Mushou Tensei , Jojo's Bizzare Adventure , Konosuba , Tensura , Naruto , Boruto etc.

İsekai ; Tensura , Mushoku Tensei , Konosuba , Re:Zero , No Game No Life , Youjou Senki , İsekai Nobiri Nouka , İsekai Quartet (en son izle) etc.

Okul ; Kaguya-Sama , Your Lie In The April , Ansatsu Kyoushitsu , Clannad , Hanako-kun , Lucky Star , Charlotte , Mashle , Nagatoro-san , Another , DxD , Yuyushiki , Kakegurui , Domestic na Kanojo etc.

Drama ; Sosou no Frieren , Monster (izlemişsin ama olsun) , Clannad , Your Name , Kaguya-Sama : First Kiss , Oshi no Ko , Your Lie in The April , Clannad , Charlotte , Mushoku Tensei , Kakegurui , Darling in the Franxx , Domestic no Kanajo etc.

Gore ; Higurashi , Hellsing , Another , eğer VN satın alırsanız Umineko yoksa animesi rezalet.

Reankarnasyon ; Oshi no Ko , Mushoku Tensei , Tensura , Konosuba , Youjou No Senki , İsekai Nobiri Nouka etc.

Korku ; Hellsing , Higurashi , Another etc.
Bu animelerin hepsini ben izlediklerimden seçerek yazdım daha çok var ancak elim ağrımaya başladı.

4-Manga için çok fazla önerim olmayacak :

Nishiga Hachi , Heroines Game , 17-sai (Junko Furuta Hikayesi'nin iyi sonlu hali) , Another , Boruto , Death Note , Boruto Two Blue Vortex , Kaguya-sama , Jojo etc.

Geri
Yukarı