Animecileri sevmiyorum

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Her ne zaman oyunuma nicklerinde sama veya uchiha mıdır sasuke midir nedir öyle şeyler gelse, hep her şeyi ben çok biliyorum kafalarındalar, yaptıkları muhabbetler genelde tarzı, kötü oyunculardır, kendilerini oyunlarda hep iyi sanan ama en kötü oynayan tiplemelerdir, az önce 3 aydır oynamadığım LoL'e girdim ve karşıya umut sama diye birisi gelmiş, çocuğa vurmak için elini acıtmak istemezsin öyle bir tip, evleneceğim ve çocuklarımı animeden vb. şeylerden uzak tutacağım. Kendilerini çizgi hayatta sanıp her şeyi kolayca elde edebileceklerini sanıyorlar, benim gibi sevmeyen tayfa çünkü ile başlarsa mutlu olurum. Linç edecekler kendilerini hiç yormasın ben direkt göz ardı edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kısımlar hariç katılıyorum. Maalesef animeleri aşırı benimseyen, hayal dünyasında yaşayan tipler var. Davranışları da aşırı saçma ve acınası. Ancak bir şeyin aşırı fanatikleri var diye o şey kötü olmuyor. Animelerin, özellikle sanatsal olanları, gayet ilgi çekici ve güzel. Çocuğunuzu büyütürken bu tür animeleri izletebilir ve ona bu tür şeylere aşırı bağlanıp benimsememesini izah edebilirsiniz.

Her ne zaman oyunuma nicklerinde sama veya uchiha mıdır sasuke midir nedir öyle şeyler gelse, hep her şeyi ben çok biliyorum kafalarındalar, yaptıkları muhabbetler genelde tarzı, kötü oyunculardır, kendilerini oyunlarda hep iyi sanan ama en kötü oynayan tiplemelerdir, az önce 3 aydır oynamadığım LoL'e girdim ve karşıya umut sama diye birisi gelmiş, çocuğa vurmak için elini acıtmak istemezsin öyle bir tip, evleneceğim ve çocuklarımı animeden vb. şeylerden uzak tutacağım. Kendilerini çizgi hayatta sanıp her şeyi kolayca elde edebileceklerini sanıyorlar, benim gibi sevmeyen tayfa çünkü ile başlarsa mutlu olurum. Linç edecekler kendilerini hiç yormasın ben direkt göz ardı edeceğim.
Bu animeden değil onların gerçek hayatta çok bilmiş lafını taşıyan insanlar. Benim arkadaşım mesela anime izliyor ve kullanıcı adlarıda öyle şeyler ancak kötü oynadığını hep itiraf eder ve her şeyi bildiği fenanda yok ve demez de . Bu olay o insanın kişiliği ile alakalı.

Animeciden çok, yaşı küçük olan biridir umut sama. Her oyunda, gerçek hayatta bile karşılaşabilirsiniz. Animeci değilim fakat Death Note gibi şaheserlere hayran olmamak elde değil. Direkt bir güruha kin duymak yerine, yanlış bulduğun davranışlarını söylemen gerekli. Olgun insanın yapması gereken budur :)

Bu kitleye animeci kitleden çok çocuk kitle diyebiliriz. Yaşını başını almış olgun insanlar hala anime izliyor ve hiç böyle davranışlarını görmedim. 14-15 yaşında çocuk kitlenin yaptığı şeyi özetlemişsiniz sadece.

Biliyorum siz zaten benim demek istediğim kısmı anlamışsınız, hater değilim fakat dediğim gibi animecileri temsil eden kısımlar bunlar olduğu için genelleme yaptım yanlış anlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı