Animeler neden çizgi film olarak görülüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm çizgi filmler bir tek çocuklar için değildir.

Konunun içinden geçip sizin LGBT hakkındaki iğrenç düşünnceniz hakkında yorum yapıp ceza almak istemiyorum.
İğrenç olan sizsiniz. İgrençliğinizi herkesin burnuna sokup duruyorsunuz. Sonra da insanlar neden LGBT'yi sevmiyor diyorsunuz. Neden acaba? Ben sokakta iki tane ceberrut gibi koca kıllı adamın birbirini öptüğünü görmek zorunda mıyım? Git evinde ne yaparsan yap.

@Shuichi Tatsuo Mantıken oyunları da öyle ayıralım o zaman nasıl olsa bir sürü türü var. Sadece genel ad olarak çizgi film olarak geçer bunu kabullenin. Zaten çizgi film diyerek aşağıladığımız falan yok içerik bakımından bile bunlar farklı farklı insanlara hitap ettiğinin farkındayız.

İğrenç olan sizsiniz. İgrençliğinizi herkesin burnuna sokup duruyorsunuz. Sonra da insanlar neden LGBT'yi sevmiyor diyorsunuz. Neden acaba? Ben sokakta iki tane ceberrut gibi koca kıllı adamın birbirini öptüğünü görmek zorunda mıyım? Git evinde ne yaparsan yap.
Konuyu çevirmek istemiyorum ama ben de ekliyeyim, aynısını heterolar yapsa edepsiz damgası yiyebiliyor çok rahat bir şekilde ama aynı insanlar dediğin türdeki insanlara laf edince bu sefer çok pis linç yiyiyorlar. Bırakın bu pozitif ayrımcılığı.

Ya arkadaş niye bu kadar fazla anime konusu var?
Animepat.

Ortalıkta şapır şupur öpüşen LGBT bireyleri mi? Hem de Türkiye'de. Rüya falan görüyor olmayasınız? Ve sırf doğuştan gelen bir farklılık nedeniyle insanlar neden birbirini sevemesin? Kadın ile erkek öpüşünce ne romantik diyorsunuz, erkek ile erkek olunca iğreniyorsunuz. Onlar mı seçti erkek veya kadın olmayı? İsteyen istediği gibi yaşar, herkesin size görsel şölen yaratmasına gerek yok. Ve şu videoyu izlemenizi öneririm. Belki bir fikriniz olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam animeler çizim de film de değil. Ne olduğunu bilmiyorum ama kabul, çizim ve film değil.

@Shuichi Tatsuo mantıken oyunları da öyle ayıralım o zaman nasıl olsa bir sürü türü var. Sadece genel ad olarak çizgi film olarak geçer bunu kabullenin. Zaten çizgi film diyerek aşağıladığımız falan yok içerik bakımından bile bunlar farklı farklı insanlara hitap ettiğinin farkındayız.

Oyun ile bu farklı.

Zaten bir oyundan bahsederken tür oyun olarak bahsediyoruz. Bir öneri isteyeceksin bana oyun önerin yerine bana RPG oyun önerin diyorsun.

Oyun belli bir kesimin genellemesi iken, anime farklı bir kesimin genellemsi, donghua farklı bir kesimin genellemesi, manga, manhua, manhwa, webtoon bunların hepsi farklı bir kesimin genellemesi. Kendi içerisinde ayrılıyor.

Oyunlara program diyelim o zaman, programlara kod diyelim, kodlara 0 ve 1 diyelim maadem bu kadar alayını genelliyoruz e hadi.

Bu da 3. bak. Anime izlersem böyle olmaktan korktuğum ve saçma bulduğu için izlemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir videonun gerçek olmadığını ve kurgudan ibaret olup gülüp geçilmesi gerektiğini anlamayacak kimse yok bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı