Animelerle tanışma ve küçüklüğümdeki anime nefreti

Katılım
5 Mayıs 2020
Mesajlar
631
Makaleler
5
Çözümler
2
Yer
Sniper Ghost Warrior Contracts 2'yi bekliyor.
Merhabalar. Biliyor musunuz ben küçükken animelerden nefret ederdim. Birileri bana anime önerdiğinde sallardım. Çünkü bu ülkenin animelerle pek arası yok (TV'de yayınlanma anlamında). Ben küçüklüğümü Gumball ve Sürekli Dizi ile geçirdim. Ama benim bu senenin başında animelerle tanışmamın sonucunda çok iyi bir dünyaya gömüldüm. En güzel animeler, gerçek kızlardan çok güzel waifular (gerçek kızları küçümsemek gibi olmasın) var. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
 

OnTheRoonKilled

Hectopat
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
5.629
Makaleler
1
Çözümler
14
Yer
Zaphkiel

Reklam yapayım. Bu serilere bakabilirsiniz gayet güzel hikayeleri bulunmaktadır.

Çince seslendirmeye ise alışırsınız 1 2 seri bitirdikten sonra.

Anime evreni geniştir ve kendi içine çeker.
 

Meseowhi

Picopat
Katılım
10 Ocak 2021
Mesajlar
684
Çözümler
1
Yer
Ekran Kartı Olmayan Fakir
Merhabalar. Biliyor musunuz ben küçükken animelerden nefret ederdim. Birileri bana anime önerdiğinde sallardım. Çünkü bu ülkenin animelerle pek arası yok (TV'de yayınlanma anlamında). Ben küçüklüğümü gumball ve sürekli dizi ile geçirdim. Ama benim bu senenin başında animelerle tanışmamın sonucunda çok iyi bir dünyaya gömüldüm. En güzel animeler, gerçek kızlardan çok güzel waifular (gerçek kızları küçümsemek gibi olmasın) var. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende başta ön yargılıydım animelere. Bir gün canım çok sıkılınca bir tane açtım izledim. Farklı bir çizgi film kültürü ile tanıştığım için çok memnunum. Şu an sadece 1 tane anime izledim. İleride birkaç tane izlemeyi planlıyorum. Waifulara gelirsek, zaten erkeklerin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlıyorlar.🙂
 

Arda_Animations

Centipat
Katılım
15 Eylül 2020
Mesajlar
1.944
Çözümler
1
Waifular tatlı değildir. Benim ilgimi çekmiyorlar açıkçası. Ben 10 yaşımdan beri animeden nefret ederim. Hala da ederim. (3 sezon anime bitirdim. Anlamıyorum) anime kadar da fan kitlesinden nefret ederim. Geçen bir anime sitesi yorumlarında (attack on titan) "ahh ahh. Keşke levi beni de böyle dövse 😍 " diyordu. Yapılan fan artlar toxiclik fırtınası zaten. Mha'nın kitlesini söylemeye gerek bile yok. Waifuları sevenlere ayrı bir nefret besliyorum. Japonlar bir işin suyunu çıkarmayı çok seviyor. Hentailer, waifulu yastıklar vb. bir aralar "arkşlar anime kızını görüyordum ama ilaçlarımı alınca haremim yok oldu üühğhüh :(." espirileri de vardı.
Cidden bu anime sevdasını anlamıyorum.

Waifulara gelirsek, zaten erkeklerin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlıyorlar.🙂

Erkek karakterler kızlara göre. Kız karakterler erkeklere göre tasarlanıyor. Normal.
 

Yeni konular

Yukarı