Animelerle tanışma ve küçüklüğümdeki anime nefreti

Bu arada şu konuya gelirsem aklıma geldi şimdi. Şu Zero two var ya. Bu waifuyu sevmeyen bir sürü kilitle var. Ben "Zero Two'yu seviyorum." dediğimde üstüme geliyorlar da bunlarla nasıl başa çıkabilirim?

"Zero Two"yu hiç anlamıyorum. Hiç de sevmem. Bence bu kişileri "göz ardı et" butonuna tıklayarak kurtulabilirsiniz. İnanın çok mutlu olurlar. :)

Bu arada şu konuya gelirsem aklıma geldi şimdi. Şu Zero two var ya. Bu waifuyu sevmeyen bir sürü kilitle var. Ben "Zero Two'yu seviyorum." dediğimde üstüme geliyorlar da bunlarla nasıl başa çıkabilirim?

İnsanalar istedikleri şeyleri severler/sevmezler. benim şu ana kadar birisi üstüme gelmedi sadece Zero Two'yu beğenmediğini söylerler bende olabilir deyip konuyu kapatırım. Mümkünse onlar ile tartışmaya girmeyin. Zevk ve renkler tartışılmazdır.

"Zero two"yu hiç anlamıyorum. Hiç de sevmem. bence bu kişileri "göz ardı et" butonuna tıklayarak kurtulabilirsiniz. İnanın çok mutlu olurlar. :)

Bu Forum'da sırf Zero Two'yu seviyorum diye. Sana baskı kuracaklarını zannetmiyorum. Bu form o kadar farklı fikirlere karşı hoşgörüsüz olmadı.

Bu Forum'da sırf Zero Two'yu seviyorum diye. Sana baskı kuracaklarını zannetmiyorum. Bu form o kadar farklı fikirlere karşı hoşgörüsüz olmadı.

Geç bir yanıt olacak ancak bu forumun insanları hoşgörülü olmanın fazlasıyla ötesindeler sadece bir anime önerdim diye beni linçlemişleri önerdiğim anime ise steins; gate'idi forum aktif olduğu için çoğu insan burada yoksa kesinlikle ama kesinlikle hoşgörü konusunda aynı fikirde değilim sizinle anime izlediğim için ergen diyen oldu gerçi birini izlediği şeye göre yargılayan aptal insanları takmamak en mantıklısı ancak her neyse.

Geç bir yanıt olacak ancak bu forumun insanları hoşgörülü olmanın fazlasıyla ötesindeler sadece bir anime önerdim diye beni linçlemişleri önerdiğim anime ise steins; gate'idi forum aktif olduğu için çoğu insan burada yoksa kesinlikle ama kesinlikle hoşgörü konusunda aynı fikirde değilim sizinle anime izlediğim için ergen diyen oldu gerçi birini izlediği şeye göre yargılayan aptal insanları takmamak en mantıklısı ancak her neyse.

Forumda kullanıcı sayısı artıkça böyle olaylar çok yaşanacaktır. Sonuçta her insan bir değil. Dünyada çeşit çeşit insan var Technopat bunların hepsini engelleyemez.

Gerçi birini izlediği şeye göre yargılayan aptal insanları takmamak en mantıklısı ancak her neyse.

Kesinlikle katılıyorum.

Sadece bir anime önerdim diye beni linçlemişleri önerdiğim anime ise steins; gate'idi.

Animeyi izlemedim ama Mal'da 9 puan almış bir animeyi önerdiniz diye niye linçlemişler anlamadım.

Son düzenleme:
Animeyi izlemedim ama Mal'da 9 puan almış bir animeyi önerdiniz diye niye linçlemişler anlamadım.

Animeyi linçlemediler direkt anime izliyorum diye beni linçlediler animeyi linçleseler yine mantıksız ancak yine de belki animeyi hiç sevmemiştir bu yüzden anime hakkındaki düşünceleri kötüdür derim ancak kimseye zararım olmadan anime izliyorum diye "ergen, filmler daha güzel vb." tarzı yorumlara maruz kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı