Animeye başlama nedeniniz nedir?

Abim ve ablamla beraber küçükken izlemeye başlamıştım. Sırf onlar izliyor diye :D. İlk okul 2.sınıf'ta başlamış olmam lazım. One piece izliyorduk 700. bölüme kadar gelmiştik sanırım sonra abim üniversite kazandı vs. bitirmek zorunda kaldık.

Çok eski değil ama 2-3 sene olması lazım.

Doğrudur ama Türkiye için ilkti.

Küçükken çizgi film adı altında onlarca seri izledim. Daha sonrasında arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bir baş yapıtı izledikten sonra Animenin çocukların vakit öldürmesi için yapılmış boş şeyler olmadıklarını aynı film ve diziler gibi kaliteli olabildiklerini fark etmemle başladım.

Son düzenleme:
Küçükken çizgi film adı adı altında onlarca seri izledim. Daha sonrasında arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bir baş yapıtı izledikten sonra animenin çocukların vakit öldürmesi için yapılmış boş şeyler olmadıklarını aynı film ve diziler gibi kaliteli olabildiklerini fark etmemle başladım.

Ne kadar çizgi film deselerde adamlar adamlar yılda 3 milyar dolar kazanıyor.
Bleach hatırlamıyorum da yowamushi pedal falan vardı son zamanlarda. Rtuk neden kapatmıştı bir bilginiz var mı?

Onlarda vardır doğrudur rtük un kapatma çocuklara uygun değilmiş bahane bu yaş sınırı bir de bahane.
Türkiye'de yayına giren ilk anime TV1 yani TRT 1 şeker kız candy galiba sene 1984 sonra TRT 1'de 1991 senesinde sailor moon yayına girmişti 1997 senesinde ATV'de pokemon yayına girmişti o zaman Türkiye'de rekabet vardı bu alanda.

Son düzenleme:
STAR TV Logo Değişimi + Reklam Kuşağı 2002 (DERLEME!!!) - YouTube

Yeni konular

Geri
Yukarı