Anime'ye başlamak için önerilerim

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, ilk animeye başladığım zamanlarda kimse yardımcı olamamıştı bari ben isteyenlere yardımcı olayım dedim, her şeyden önce anime nedir söyleyeyim ‘“anime, Japonya'ya özgü çizim sanatıyla çizilmiş kısa/uzun animasyonlardır.” genellikle dizi şeklinde olurlar, sürükleyici ve eğlencelilerdir, en sevdiğim yanı şu denebilir; hep düşünmüşüzdür bunu süper kahraman filmlerinde “ulan şu diğer karakterin gücü ne acaba sorsana merak etmiyor musun” animede genellikle bu olmaz dediğim gibi detaylıdır ilk tabsiyesi isterseniz lütfen alıntılayın. Benim izlediğim animede her karakteri aşağıda verdiğim görseldeki gibi tanıtıyor, iyi günler.
Not: Animeler çocuk filmleri değildirler bazılarında +18 ve çoğunda aşırı derecede şiddet bulunur.

1993011D-E370-47B3-8A3C-715ADACF91EC.jpeg

Sadece Boku no Hero Academia izlemişimdir ve animeye başlama konusu açıyorumdur:

Bu arada anime izlemeye Bnha ile başlayacaksanız kesinlikle başlamayın, anında bırakırsınız.

Bnha, ousama Game, hxh, naruto baruto ve kimetsu no yaiba izedim bilip bilmeden konuşma.

Sadece Boku no Hero Academia izlemişimdir ve animeye başlama konusu açıyorumdur:

Bu arada anime izlemeye Bnha ile başlayacaksanız kesinlikle başlamayın, anında bırakırsınız.

Bnha ile başladım dün barutoyu bitirdim sanırım cahil olan sensin konumu bilen "bana" bırak ve git.
Ağlayarak günlüğüne de yazabilirsin.

Bnha, ousama Game, hxh, naruto baruto ve kimetsu no yaiba izedim bilip bilmeden konuşma.
Peki, One Piece günceldeyim, Attack On Titan mangasını okuyorum, Kimetsu No Yaiba mangasının 197. cildindeyim, Hunter x Hunter mangasının 380. cildindeyim, One Punch Man bitirdim, Akame Ga Kill bitirdim, The Promised Neverland bitirdim, Nanatsu No Taizai 5. sezondayım, Kakegurui bitirdim, Sword Art Online bitirdim, Fullmetal Alchemist ve Fullmetal Alchemist Brotherhood bitirdim, Haikyuu bitirdim, Charlotte bitirdim, Saiki K bitirdim, Boku No Hero Academia bitirdim, Bleach 90. bölümlerdeyim, Darling İn The Franxx bitirdim, Dr. Stone bitirdim, Jujutsu Kaisen bitirdim, Tokyo Ghoul bitirdim, Death Note bitirdim, Black Clover 105. bölüm civarındayım ve sayamadığım birçok anime izledim.

Kaliteli yapımları görünce o animeleri izlemeye nasıl dayandığınızı anlamıyorsunuz.

Tamam beyefendi şimdi ben sizden böyle dediğim için özür diliyorum lakin sizin bana olan ilk tutumunuz saygısız idi, sizden de aynı büyüklüğü bekliyorum ayrıca bende sayamadığım pek çok anime bitirdim ve sayısız manga bitirdim, bu konuda yarışmak istemezsiniz, ve arkadaşlara ilk olarak bnha ile rahatlıkla başlayabileciklerini söylüyorum ki bencede öyle fakat şuan technopat ın sitesinde bir yavaşlık var o çok sorun oldu.

Haklısınız, kusuruma bakmayın biraz saygısızlık ettim. Sadece Todoroki ile İllumi'yi karşılaştıran bir videoda "Todoroki ezer geçer" diyen birisine sinirlenmiştim, Todoroki pfp görünce direk size patladım. Yavaşlık DDoS yüzünden sanırım. Ayrıca hâlâ fikrimde ısrarcıyım, Bnha ile başlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı