Animeye yeni başlayanlar için öneriler

Forum da darling i beğenmeyen tek benim galiba üyelerin yarısının pp si pembe saçlı kız.
Pembe saçlı anime kızı kırmızı çizgimizdir hocam. Fakat sadece Darling'den değil. Çok tatlı bana göre. Darling fanboyluğu yapanları ciddiye almayın hocam. Mesela Kanato No Astra'da da pembe saçlı var kimse koymuyor neden sizce? İzlememişler.

Dram tarzı biraz sıkıntılı. Çok farklı şekilde işlenmiş animelerde. Bazı dram animesi ağlatır bazısı bu nasıl dram böyle anime izlenmez dedirtir. Bunny Girl Senpai ise pek tarzım değil fakat izledim. Yani kötü sonlu animeler baya sıkıntılı bitirince böyle içinize bir karamsarlık çöküyor. Animelerde dram kategorisi içinde şiddet vs. kesinlikle olmalı. Ha birde animeye ağlayanlara inanmıyorum.
Animeye ağlayanlar gerçeklikten uzaklaşmış insanlardır bence. Dram kısmında gerçek hayatta kendime acı çektirmek hoşlandığım aktivitelerden olduğu için güzel geliyor. Plastic Memories'e başlayacağım ama nasıl bir son ile bitiyor bilmediğimden ön yargılıyım.

Animeye ağlayanlar gerçeklikten uzaklaşmış insanlardır bence. Dram kısmında gerçek hayatta kendime acı çektirmek hoşlandığım aktivitelerden olduğu için güzel geliyor. Plastic Memories'e başlayacağım ama nasıl bir son ile bitiyor bilmediğimden ön yargılıyım.
Bu animeye ağladım diyenlerin yüzde 90'ı rahat ilgi için hocam. O animeyi izlemedim ama listeme ekledim izlerim bir ara bende.

1. Darker than Black (Gerçek aksiyon mu arıyordunuz daha aramayın.)
  2. Black Lagoon (Aksiyon, Silah, anakarakter kafamı duvara vurmak istememe sebep oluyor.)
  3. Jormungand (How to be a armstrader?)
  4. Phantom: Requiem for the Phantom
  5. Psycho-Pass (Hayır depresyonda değilim.)
  6. Shijou Saikyou no Deshi Kenichi (Onu döv bunu döv yeter artık ya.)
  7. Shingeki no Kyojin (Bunu yazmazsam döverlerdi.)
  8. Deadman Wonderland (Sakinim korkmuyorum.)
  9. Fullmetal Alchemist: (İki sarışın çocuk, annesini ararken biri haçlı şovelyesi oluyor.🦮🐶)
  10. Kaze no Stigma (Bununda yazarı öldü devamı gelmeyecek.)
  11. Gintama (Genellikle komedi animesi ama öyle Battle Arcları varki Naruto'ya kafa tutar...)
  12. God Eater
  13. Beelzebub (Sarışın Goth Maid OoO.)
  14. Trigun (One shot ölümsüz kovboy.)
  15. Full Metal Panic! (Bıçak kavgasına el bombası roket atar götür belki lazım olur.)
  16. Naruto (Filleri, kendimi silahla vurmamı istememe neden oluyor yoksa üst sıraya koyardım.)
  17. Gantz (Psikolojik Şiddet.)
  18. Guilty Crown (Neden?)
  19. Highschool of the Dead (Hah, yazarı öldü devamı gelmeyecek!)
  20. Boku no Hero Academia (Ahh, fan kitlesi çok kanser.)
  21. Bleach
  22. Hunter x Hunter
  23. Btooom! (Survival GO GO.)
  24. Durarara!!
  25. Danganronpa (Ayıcıklara bir daha asla aynı gözle bakamayacaksınız.)
  26. One Punch Man (Adı gayet açıklayıcı ama 2. sezonu çöp.)
  27. Slayers
  28. Soul Eater
  29. Sword Art Online (Bu animeyi savundukları kadar kendi haklarını savunmadı weebler.)
  30. Tokyo Ghoul (1000-1=?)
Not: Sıralama kaliteye göre.
Sword Art Online gördüğüm en balon anime. AOT'un yanındaki not efsane 😆.

Hocam açar mısınız biraz bu konuyu? Çoğu bölümün altında da bu yorum vardı. Anlamadım gitti.
Hocam çocuk kitlesi. Saçma sapan uzatılan anime. 5 sezondur power up alamayan karakter. Saçma sapan hikaye, saçma sapan karakterler , yetenekler. Bakugo ergen kitleye hitap için hazırlanmış resmen. Eğer ergen Bakugo fanının yanında bu animeyi eleştirirseniz kötü şeyler olabilir.

Hocam çocuk kitlesi. Saçma sapan uzatılan anime. 5 sezondur Power up alamayan karakter. Saçma sapan hikaye, saçma sapan karakterler, yetenekler. Bakugo ergen kitleye hitap için hazırlanmış resmen. Eğer ergen bakugo fanının yanında bu animeyi eleştirirseniz kötü şeyler olabilir.

Bende izledim bitirdim ve dizi hakkındaki eleştirilerinize katılıyorum. Toxic bir fanla karşılaşmadım şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı