Animeyi Bırakmak

Sizin de bizzat belirttiğiniz üzere izlememişsiniz. Nasıl sevilecek bir şey olmadığına kanaat getirdiniz ki ? :)

Bilmiyorum zaten televizyon izlemekten de zevk almıyorum ben:D O biraz çizgi filme kayan bir animeydi ondandır belki. Bir tane kedi vardı ayı gibi hatırlamıyorum pek:D Ha film ha anime fark etmez bana:)

Neden bırakasın ki? Sigara mı bu? Yani demek istediğim her gün saatlerini harcamıyorsan sorun olmaz. Ben hala devam eden serilerden -one piece, berserk- izliyorum. Bitirdiğim seri sayısı da hayli fazla :) Günde/haftada bi kaç bölüm at, mis gibi devam et ;)

Animelerden nefret eden biriydim. Tabi bir gün Sword Art Online izlemeye başladım ve acayip sardı.

Öyleki şuan 3. Sezonun çıkmasını 4 gözle bekliyorum ve çıkmazsa Tokyo yu bile basarım. :D:D:D
Eroin gibi bağımlılık yapar. Hayatınızı anime izlemek için şekillendirecek duruma gelirseniz tereddüt etmeden anime bırakma hattını arayın.

Animeyi nasıl bırakacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bilmiyorsanız, Technopat bilir. Teknopat
teknopat!
Her operatörden yapılan konu açma ücreti 0.00TL'dir.

Sword Art Online, One Punch Man harici animeleri sevmiyorum. Sarmıyor. Highschool DxD animesi de cidden hentaiye giriyor ve hikaye yok. Sadece ergen diyebileceğimiz insan varlıklarının yaşı gereğince istediği şeyler var.

Öyle bir şey mümkün değildir, iyi günler :3

Saplantı haline getirmedikten sonra tamamen bırakmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Eğer işinizi yapmanıza engel oluyorsa bırakmak yerine ara verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı