Animonik alınır mı?

Makaleler
1
Ben 11.sınıf öğrencisiyim ve ufak ufak sıradaki tayfa artık biz oluyoruz. Şimdiden 12.sınıfta çalışabileceğim kaynakları, YouTube kanallarını, ve ders çalışmaktan bıktığım zaman beni motive edebilecek içerikleri araştırıp oynatma listeleri hazırlıyorum. Bugün animonik adlı bir YouTube kanalı keşfettim. Anlatış tarzı çok hoşuma gitti. Hem anahtar kelime odaklı hem de görsel içerik tabanlı olduğu için çok verimli olduğunu düşünüyorum. Şu an ki fiyatı 350 TL olan 4 dersi kapsayan bir eğitim seti satıyorlar. TYT anlamında çok fazla şey katacağını düşünüyorum. AYT de sayısal alandan gireceğim için pek AYT içeriklerine bakmadım. Acaba forumda bu eğitim setini alıp kullanmış birisi var mı? Varsa görüşlerine yazarsa çok memnun olurum.

Siteleri: Animonik: Anımsatıcı Animasyonlar ile – AYT Edebiyat

Son düzenleyen: Moderatör:
Alinir dostum. Ben bugün aldim lakin şunu unutma; tek bir cihazdan giriliyor. Yani atiyorum, elimdeki tele aktivasyon yapior, baska cihazdan giremezsin. Bir de 11. sinifsan simdi alma cunku sana bir link veriyorlar, o linki sinav gününe kadar kullanabiliyorsun. Yani bu senin 27 Hazirana kadar. Ondan sonra üyeliğin iptal oluyor. Sen 28 Haziran'da üye ol ki 1sene boyunca kullanasin.

Alinir dostum. Ben bugün aldim lakin şunu unutma; tek bir cihazdan giriliyor. Yani atiyorum, elimdeki tele aktivasyon yapior, baska cihazdan giremezsin. Bir de 11. sinifsan simdi alma cunku sana bir link veriyorlar, o linki sinav gününe kadar kullanabiliyorsun. Yani bu senin 27 Hazirana kadar. Ondan sonra üyeliğin iptal oluyor. Sen 28 Haziran'da üye ol ki 1sene boyunca kullanasin.

Bilmiyordum tek cihazla girildiğini. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Haziran başlarında almayı planlıyordum. Laptop alacağım Temmuz ağustos gibi. O zaman laptop için alırım.

Geri
Yukarı