Animus Türkçe Yamaları

Rutzel

Hectopat
Assassin’s Creed Odyssey DLC'leri için yama ararken buranın abonelerine özel yaptığını gördüm. Kafama takılan bir nokta var. Ya seferlik ödeme şeklinde tek bir oyun 40 TL'ye satıyor ya da abone isen erişebiliyorsun. Abonelik ücreti ise 15 TL. Benim kafama takılan nokta ise ben bir aylık abone olup indirip kullanamaz mıyım bunu? Eğer böyle oluyorsa neden 40 TL ye satıyorlar ayrıca?

Abone olsanda yamayı alabilmek için 40 lira daha bayılman gerekiyor. Bu ekip tezgahını iyi kurmuş. Sen istersen 2 sene boyunca 20 TL vererek abonelikte kal ve yamayı bu süreçte bekle. Yama çıktığında üstüne üstlük tekrardan bir 40-50 lira daha vermek zorunda kal. Açıkçası mümkünse bu ekibin yamalarını tercih etmeyin derim. Bırakın azalarak yok olsunlar. Çok kötü örnekler bu türkçe yama sektöründe ve kitlesinin yarısından fazlasının nefretini kazandılar kısa sürede. Ek olarak Odyssey yamasını araştırırsan farklı sitelerde bulabilirsin. Satın almana gerek yok yamayı. Sızdırmışlar çünkü. Kimse kusura bakmasın. Kullanacaksanız bedava olarak aramaya bak.

Geri
Yukarı