Animus'un tüm erişilemeyen (Abonelik isteyen) Türkçe yamaları

KS
KS
RuinedKnight1

RuinedKnight1

Decipat
Katılım
19 Eylül 2021
Mesajlar
2.976
Çözümler
10
Yer
Ankara
Konuyu kötü bir niyetle açmadım, yaptığım şey suç mu onu da bilmiyorum. Yamaları herkese paylaşacağız dediler fakat 3-4 aydır forumda bir çok kişi yamalara erişemiyorum diyor. Tek amacım insanların bu yamalara erişebilmelerini sağlamak. Yazımın en sonuna da eğer Animus ekibinden biri bu konuyu görürse diye yazı da yazdım.

Prototype Türkçe yaması çıkmıştı sanırım. Ekleme şansınız var mı? TR yama varsa tabii :)
Animus'un sitesine baktım ve Google'da arattım fakat yama göremedim. Prototype 2'nin yaması var fakat o da Anonymous ekibine ait onlarda işi bırakmadı ve hâlâ abonelik sistemi ile çalışmaya devam ediyorlar. Yani Prototype 2 yaması için 35TL ödemeniz gerek Anonymous ekibine.
 
Katılım
21 Aralık 2015
Mesajlar
2.416
Makaleler
2
Çözümler
7
Yer
Mersin
Yamaları deneme şansım olmadı henüz ama Valhalla'yı indirirken Windows Defender uyarı veriyor. Yine de indirdim.

5 ay olmuş şu mesajı gireli. Bir zahmet erişime açsınlar artık. Söz verildiyse tutulmalıdır.
asdasd.jpg
 
KS
KS
RuinedKnight1

RuinedKnight1

Decipat
Katılım
19 Eylül 2021
Mesajlar
2.976
Çözümler
10
Yer
Ankara
Yamaları deneme şansım olmadı henüz ama Valhalla'yı indirirken Windows Defender uyarı veriyor. Yine de indirdim.

5 ay olmuş şu mesajı gireli. Bir zahmet erişime açsınlar artık. Söz verildiyse tutulmalıdır.
Eki Görüntüle 1526473
Animus ve Anonymous'un bir çok yaması Defender tarafından virüs olarak görülüyor. Kaspersky gibi Antivirüs programlarını kullanmak daha iyi oluyor o açıdan.
 

Osman Nuri23

Decapat
Katılım
31 Ekim 2021
Mesajlar
1.707
Makaleler
2
Çözümler
18
Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla bir çok insan yamalara erişemiyor. Benim Animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(Sign Up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün bir kaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars KOTOR PC: TYSWKOTRTR
Star Wars KOTOR Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins Ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Odyssey Ana oyun + DLC: ACOdyssey_Türkçe.7z
AC Valhalla Ana oyun + DLC(İşi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead Gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy Original Sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Loop Hero: LoopHero_Türkçe.7z
Mass Effect Andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the Obra Dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the Masquerade: Bloodlines(Animus'un sitesinde "Yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat Forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda Animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece Animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük Animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.
Teşekkürler. Yamaları denemedim. Oyunları oynadığım zaman bakarım.
 

dnzcn1726

Femtopat
Katılım
24 Eylül 2022
Mesajlar
2
Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla birçok insan yamalara erişemiyor. Benim animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(sign up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün birkaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars kotor PC: TYSWKOTRTR
Star Wars kotor Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Odyssey ana oyun + DLC: ACOdyssey_Türkçe.7z
AC Valhalla ana oyun + DLC(işi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity original sin enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy original sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Loop Hero: LoopHero_Türkçe.7z
Mass Effect andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the obra dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the masquerade: Bloodlines(animus'un sitesinde "yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.

Kaç aydır Divinity Original Sin 2'nin yamasını bekliyordum, çok teşekkürler.
 

Yeni konular

Yukarı