Ankara Acer yetkili servis bilgileri

ChikiTiger

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H - GTX 1650 - 16GB 3200 MHz - Acer Nitro 5
Laptop için Acer yetkili servis iletişim ve konum bilgileri lazım fakat Google da aratınca bir sürü yer çıkıyor. Hangisi yetkili servis olduğu anlaşılmıyor. Bu yüzden daha önceden gitmiş veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara'da servisleri var mıymış?

Maalesef İstanbul umraniyede servisleri var tanri yardimciniz olsun Mali Acer.

Laptop için Acer yetkili servis iletişim ve konum bilgileri lazım fakat Google da aratınca bir sürü yer çıkıyor. Hangisi yetkili servis olduğu anlaşılmıyor. Bu yüzden daha önceden gitmiş veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

Tek servis İstanbul umraniyede var.

Henüz ürünü almadım ve bu yüzden çok kararsızım.

Ürün alırken bence servis 2. planda olsun, çoğunun servisi pek iyi sayılmaz zaten bir Monster servis açısından iyi sayılır.

Ürün alırken bence servis 2. planda olsun, çoğunun servisi pek iyi sayılmaz zaten bir Monster servis açısından iyi sayılır.
İstediğim model Acer'de mevcut ayrıca bir kez kesin servise bakım için göndereceğim ve servise çok fazla hırsız parça değişikliği gibi şeyler ve hiçbir şey yapmayıp geri gönderdikleri çok fazla bir biçimde yazılmış.

Monster en iyisi ama Clevo tongfang kullandiklari icin cinden OEM bassa her firmada musteri memnuniyeti olur.

İstediğim model Acer'de mevcut ayrıca bir kez kesin servise bakım için göndereceğim ve servise çok fazla hırsız parça değişikliği gibi şeyler ve hiçbir şey yapmayıp geri gönderdikleri çok fazla bir biçimde yazılmış.

Hocam oyle bir muhabbet duydum sanki firmanin teknik servisinde genellikle agirdan alma yurt dışından parca gelecek muhabbeti ve hemen iade edilecek etme sevdasindalar edindigim deneyim bu hani ne kadar dogru bilememde bir urunun teknik servisinin iyi olmasi o urunun asla teknik servise gitmemesi gerektigi anlamina gelmezmi mesela Monster'de alan herkes teknik servise gidiyor Acer'in servisinin iyi oldugunu dusunmuyorum.

Monster en iyisi ama Clevo tongfang kullandiklari icin cinden OEM bassa her firmada musteri memnuniyeti olur.

Hocam oyle bir muhabbet duydum sanki firmanin teknik servisinde genellikle agirdan alma yurt dışından parca gelecek muhabbeti ve hemen iade edilecek etme sevdasindalar edindigim deneyim bu hani ne kadar dogru bilememde bir urunun teknik servisinin iyi olmasi o urunun asla teknik servise gitmemesi gerektigi anlamina gelmez Monster'de alan herkes teknik servise gidiyor Acer'in servisinin iyi oldugunu dusu
Kafamı yoran kısım verilen parça ile gelen parçanın aynı parça olmadığını ve hırsızlık yaptıklarını söyleyen bazı yorumlar ayrıca upgrade için onlara göndermemiz gerekiyor.

Kafamı yoran kısım verilen parça ile gelen parçanın aynı parça olmadığını ve hırsızlık yaptıklarını söyleyen bazı yorumlar ayrıca upgrade için onlara göndermemiz gerekiyor.

Vallahi hocam bir risk alirdim garantinin bitimine yakin acar kendim ugrasmazdim saçma sapan politikialari var hirsizlik yaparlar yani baksana uzaktan yardim baglantilari ben Aspire 7 kullanıyorum hedap et iste.

Yeni konular

Geri
Yukarı