Ankara Kara Harp Okulu Çevresi Kalınacak Yer

Merhaba,
Mülakat için Çankaya'daki Kara Harp Okulu'na gideceğim. Ankara'yı hiç bilmiyorum. Sadece bazı akrabalarımın Sincan'da oturduğunu biliyorum. Sincan'dan Çankaya'ya ulaşım zor olur mu? Bir de malum pandemi falan var kimseyi rahatsız edesim yok açıkçası, ulaşım da kolay olsun istiyorum. KHO çevresinde kalınabilecek uygun pansiyon var mı? Bilenler yardımcı olabilir mi? Bu arada mülakat tecrübesi olanlar ya da fikir belirtmek isteyenler buyursun muhabbet edelim. Teşekkürler şimdiden.

Çankaya'da oturuyorum, evim ile Sincan arası bir saat falan sürüyor, trafik olduğunda bir buçuk saate kadar uzar. 65-70 KM falan olması lazım aralarında. Doğal olarak biraz zor oluyor araba ile fakat toplu taşımada metro var mı bilmiyorum ama eğer var ise kolay olacaktır. Maksimum on beş, yirmi dakika diye düşünüyorum eğer metro bulunuyorsa.

Sanırsam kalacak yer ayarlıyorlar. Ayrıca cesaretinizden dolayı tebrik ederim ben iki kez gidebilme fırsatı buldum fakat cesaret edemedim.

Teşekkür ederim, lakin keşke gitseymişsiniz. Yapmadığım şeyler için, tecrübe edip kötü sonuç aldıklarımdan daha fazla pişman olmuşumdur hep. Umarım hayırlısı olur sizin için. Kalacak yer için ise bu sene pandemi dolayısıyla galiba yurt ayarlamayacaklar dedi rehberlik hocam. Ondan dolayı pansiyon arayışına girdim.
Çankaya'da oturuyorum, evim ile Sincan arası bir saat falan sürüyor, trafik olduğunda bir buçuk saate kadar uzar. 65-70 KM falan olması lazım aralarında. Doğal olarak biraz zor oluyor araba ile fakat toplu taşımada metro var mı bilmiyorum ama eğer var ise kolay olacaktır. Maksimum on beş, yirmi dakika diye düşünüyorum eğer metro bulunuyorsa.
Anlıyorum, anlaşılan en mantıklısı okul çevresinde bir yer bulmak. Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı