Ankara'da dershane önerisi

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
11. sınıfım dostlar. Etimesgut'ta yaşıyorum ama Kızılay falan sıkıntı olmaz. Kızılay açı, sınav, matfen tarzı dershaneler hakkında bilgisi olan varsa yazabilirse güzel olur. Hocalar olsun disiplini vesaire olsun. Bir de Kızılay'da olmasını önerir misiniz yoksa kendi yakınımdan bir yere gitmem daha mı iyi olur? Eşit ağırlığım var bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Kızılay içerisinde ODTÜ'lüler ve Ortadoğulular dershanelerini önerebilirim. Bir de sana ekleyeceğim şey çok disiplinli olmaları konusunda bu kadar dershane kriterleme. Çünkü her dershane açılışından sonraki ilk 1 haftada işleri çok sıkı tutar ve her öğrencinin üstüne titrer. Burada önemli olan nokta senin çalışkan bir öğrenci olup dershane hocalarına kendini sevdirmen. Öbür türlü tam tersi olursa en güzel dershaneye bile gitsen o dershaneden verim alamazsın ve bir süre sonra seni sallamamaya başlarlar.

Dostum Kızılay içerisinde ODTÜ'lüler ve Ortadoğulular dershanelerini önerebilirim. Bir de sana ekleyeceğim şey çok disiplinli olmaları konusunda bu kadar dershane kriterleme. Çünkü her dershane açılışından sonraki ilk 1 haftada işleri çok sıkı tutar ve her öğrencinin üstüne titrer. Burada önemli olan nokta senin çalışkan bir öğrenci olup dershane hocalarına kendini sevdirmen. Öbür türlü tam tersi olursa en güzel dershaneye bile gitsen o dershaneden verim alamazsın ve bir süre sonra seni sallamamaya başlarlar.

+1 +1 +1

Dostum Kızılay içerisinde ODTÜ'lüler ve Ortadoğulular dershanelerini önerebilirim.

Evine yakın olması çok önemli Etimesgut Kızılay günde 2-3 saat yol demek
Bu konuda önemli. Ben dershaneye giderken sırf gidiş dönüş toplu taşımayla toplam 3 saat sürdüğü için eve döndüğümde tekrardan ders çalışacak dermanı kendimde bulamıyordum. Evinize en yakın neresiyse orayı tercih edin.

Odtülüler'den en azından eryaman şubesinden dilim yandı orayı tercih edeceğimi sanmıyorum hocam ama ortadoğulular'a bakayım bi.
Evine yakın olması çok önemli Etimesgut Kızılay günde 2-3 saat yol demek
Evim tren istasyonuna yakın yani yarım saatte kızılaya gidebiliyorum.
Bu konuda önemli. Ben dershaneye giderken sırf gidiş dönüş toplu taşımayla toplam 3 saat sürdüğü için eve döndüğümde tekrardan ders çalışacak dermanı kendimde bulamıyordum. Evinize en yakın neresiyse orayı tercih edin.
Evinize en yakın diye de dandik dershaneye para vermeyin, iyice araştırın.
Vallaha o yüzden soruyorum zaten etimesgut civarı dershaneler biraz dandik denebilir ama iyi yerler var yine de. Benim anlamadığım burdaki dershane 50k diyor kızılayda gidip konuştuklarım 35-40 civarı 😀.

Geri
Yukarı