Ankarada Filistin bayrağının çekilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne Filistin ne Suriye ne Irak umrumda bile değil. Ben sadece Doğu Türkistan'daki soydaşlarıma üzülüyorum. Şu forumdaki Arap sevdalısı arkadaşlar beni delirtiyor. O kadar milliyetçiyim diye geçinen bir çok parti mevcut. Nerede bunlar ? Nerede devlet ? Çine boruları ötemez tabiki..
Siz zengin değil miydiniz? İsterseniz yardım edin.

@Alexander The Great şu mesaj birkaç şeyi açıklıyor. (INNA adlı kullanıcının.)

Maalesef.

Politika ve siyaset ayrı bir dünyadır. Ancak halk olarak her zaman doğrunun yanında olabilirsin. Maalesef politika ya da siyasette her şey güllük gülistanlık değil.

Masum insanlar ölüyor insanlarda buna Arap seviciliği diyor gerçekten üzücü.
Hamas'ın attığı roketler Demir Kubbe olmasa yere düşecek orada ölen insanlar masum değil mi? Şu olaylara biraz objektif bakın. Bir insanın dini, ırkı ve dili bizi ilgilendirmez. Filistin bu güne kadar bize zarardan başka bir işe yaramadı. İsrail'i de savunalım demiyorum. Karışmayalım dostlar gerek yok. Yesinler birbirlerini. Filistin paçavrası ile Türk bayrağını aynı kademede görüp birleştirenlere de yazıklar olsun diyorum.

İsrail'de ölen insanlar masum değil mi şu an? Ama yok sizin masumdan kastınız müslümanlık bilmiyorum.

Yahu niye sürekli aynı hükmü kesiyorsunuz adama? Adam sadece yakındı bu durumdan. Hemen moda girip "Sizin derdinizde sadece müslümanlar." demeyi bırakın artık. İsrail ölsün mü dedik?

Ne kadar insan sevici ne kadar hümanist insanlarsınız. Tebrikler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı