Ankara'da gezilecek yer önerisi

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Merhaba arkadaşlar, okul gezisi için günübirlik Ankara'ya gidip gezeceğiz ve bize biraz da serbest zaman verecekler. O serbest zamanda otobüse atlayıp bir yerleri gezmek istiyorum, tavsiye edeceğiniz güzel yerler nerelerdir? (Hayatımda daha önce hiç Ankara'ya gitmedim arkadaşlar. Bu arada şişme Dinocan'ı çok görmek istiyorum, hâlâ duruyor mu?)

Hocam dediğiniz yerler Anıtkabir'e yakın yerler mi? Otobüs falan speedrun yapmak pek kolay gözükmüyor.

Ankara kalesi, Ulus meydanı, Kızılay bölgesindeki caddelere gitmenizi öneririm. Ayrıca otobüs hatlarına gitmeden önce bakmanızı öneririm, baya karışık oluyorlar, yanlışlıkla kendinizi mamakta bulabilirsiniz.
Hocam dediğiniz yerler Anıtkabir'e yakın yerler mi? Otobüs falan speedrun yapmak pek kolay gözükmüyor.
Kızılay meydanına gidiş kolay, Anıtkabirin hemen yakınında Ankaray istasyonu var, oradan gidebilirsiniz fakat onlar için Ankarakart lazım, aynı şekilde otobüslerde ankarakart isteniyor.

Ankara kalesi, Ulus meydanı, Kızılay bölgesindeki caddelere gitmenizi öneririm. Ayrıca otobüs hatlarına gitmeden önce bakmanızı öneririm, baya karışık oluyorlar, yanlışlıkla kendinizi mamakta bulabilirsiniz.

Kızılay meydanına gidiş kolay, Anıtkabirin hemen yakınında Ankaray istasyonu var, oradan gidebilirsiniz fakat onlar için Ankarakart lazım, aynı şekilde otobüslerde ankarakart isteniyor.
Hocam binerken adam mı istiyor yoksa geçmek için hani okuttuğunda açılıp senin geçtiğin şeylerden mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı