Anker Q10 alınır mı?

Birkaç gün önce forumda arasında kaldığım iki kulaklık modeli için konu açmıştım. Bluetooth, kulakiçi kulaklık almayı düşünüyordum. Haylou GT1 ve Redmi Airdots arasında kalmıştım. Ve sonrasında GT1 de karar kıldım. Ancak arkadaşlarımla fikir alışverişi sonrasında kulaküstü modellere yöneldim, bütçemi maksimum zorlayarak Anker Q10 da karar kıldım. Bütçem maks 250TL şu an. Fakat Anker Q10'un Türkiye fiyatı 400 TL. Amazon (Amerika üzerinden) almayı düşünüyorum. 250 TL'ye geliyor. Fakat daha önce hiç böyle bir alışveriş yapmamıştım. Acaba gümrükte vs bir sorun olur mu? Ek ücret çıkar mı? Güvenebilir miyim? Kargo olayı nasıl olacak? Bu fiyata sizce daha iyi bir kulaklık alabilir miyim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da indirimlerde 200 TL'ye düşmüştü. Yine düşeceğini tahmin ediyorum. Zamanınız varsa takip etmenizi öneririm.
En son efsane cuma da indirime gitmişler. Yılbaşında indirim yaparlar diye bekledim ancak olmadı. Şuan kulaklığım yok ve müzik benim hayatımın parçası. Sanırım bir sonraki efsane cuma haftasını bekleyemem :)

Son düzenleme:
İlle de Efsane Cuma diye bir şey yok. Geçen hafta 299TL'ye edindim. Hepsiburada'yı takip et. Bu arada kulaklık tabiri caiz ise "TAŞ" gibi :)
İndirimden yararlandım :) şuan kulağımda efendim :)) size bir sorum olacak. Kulaklıkta bass vuruşları sağdan daha yüksek geliyor, solda daha az. Kulaklık yeni olduğu için diye düşünüyorum, sürücüler ısındıkça düzelir mi acaba?

İndirimden yararlandım :) şuan kulağımda efendim :)) size bir sorum olacak. Kulaklıkta bass vuruşları sağdan daha yüksek geliyor, solda daha az. Kulaklık yeni olduğu için diye düşünüyorum, sürücüler ısındıkça düzelir mi acaba?
Evet, bana da böyle bir his gelmişti ama şu an yok. Ya ben alıştım ya da sürücüler ısındı. Zaten ilk müzik dinlediğimde "bu nasıl bir ses?" demiştim ama zaman geçtikçe "Fena değil gibi, aslında iyi, baya iyi, bu alet Uçuyor yav!" şeklinde fikirlerim değişti. Muhtemelen düzelir herhalde. Hayırlı olsun :)

halen memnun musunuz sağ sol dengesizliği düzeldi mi önerir misiniz? mikrofonu nasıl? aux kablosu ile pcye takıp oyunlarda da kullanılabilir mi?
Evet, bana da böyle bir his gelmişti ama şu an yok. Ya ben alıştım ya da sürücüler ısındı. Zaten ilk müzik dinlediğimde "bu nasıl bir ses?" demiştim ama zaman geçtikçe "Fena değil gibi, aslında iyi, baya iyi, bu alet Uçuyor yav!" şeklinde fikirlerim değişti. Muhtemelen düzelir herhalde. Hayırlı olsun :)
halen memnun musunuz önerir misiniz? mikrofonu nasıl? aux kablosu ile pcye takıp oyunlarda da kullanılabilir mi? valorant vs

Hocam merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum müzik için ses kalitesi nasıl bir de Discord'da vs mikrofonunu kullanabilir miyim mikrofon kalitesi iyi mi?

Marmarayda uzun saatler yolculuk yapıyorum, bu tip yolculuklarda etrafımdaki insanlara sesi çok yansıtır mı ? bu durum için detaylı bilgi verebilir misiniz ?

Geri
Yukarı