Anker Q10 mu, JBL T700BT mi?

UmutCCAN

Decapat
Arkadaşlar, Anker Q10 mu, JBL T700BT mi?

İkisinin arasında kaldım. Hangisi alınır? Yalnız JBL T700BT teşhir ürün. Satıcı, "Sadece kutusu açılmıştır (Ürün kullanılmamıştır. Sadece kutusu açılmıştır. Pedlerde cihazda bir sorun yoktur.)" diyor. Hangisi alınır önerir misiniz? Linkleri bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Q10 var ilk aldığımda bağlanmama sorunu vardı sonra yeni ürün yolladılar memnunum zamanında 280 liraya almıştım.Herhangi bir sorun varsa cevaplarım.

İkisinin arasında kaldım. Hangisi alınır? Yalnız JBL T700BT teşhir ürün. Satıcı, "Sadece kutusu açılmıştır (Ürün kullanılmamıştır. Sadece kutusu açılmıştır. Pedlerde cihazda bir sorun yoktur.)" diyor. Hangisi alınır önerir misiniz? Linkleri bıraktım.

Bende anker Q10 var hocam boyut olarak biraz büyük ama donanımsal olarak alınabilecek en iyi kulaklık bence. jBL T700BT yi bilmiyorum ama T500Bt ile karşılaştıracak olursak anketin pil ömrü 60 saat gerçekten mükemmel ben günde 1 saat kullansan bile 2 ay boyunca şarjı bitmez. Anketin içinden kablo da çıkıyo kablo kullanılırken şarjda bi azalma olmuyo. Estetik olarak da güzel ama sadece biraz büyük. jBL ise adı çok daha bilindik böyle metroda, sokakta felan müzik dinlemek için alıcaksan JBLi tavsiye ederim

Q10 üstüne kulaklık tanımıyorum açıkçası. Hayatımda para verip karşılığını aldığım tek üründür :) 3 yıldır kullanıyorum. Performansından hiçbir şey kaybetmedi.

Bende Q10 var ilk aldığımda bağlanmama sorunu vardı sonra yeni ürün yolladılar memnunum zamanında 280 liraya almıştım. Herhangi bir sorun varsa cevaplarım.

Q10'u kaç bandında önerirsiniz bu enflsayonda 299'a düşer mi nisan Mayıs ayına kadar 350-360 bandından alınır mı yatarak dikey pozisyondan kullanılabilir miyiz?
Bende anker Q10 var hocam boyut olarak biraz büyük ama donanımsal olarak alınabilecek en iyi kulaklık bence. jBL T700BT yi bilmiyorum ama T500Bt ile karşılaştıracak olursak anketin pil ömrü 60 saat gerçekten mükemmel ben günde 1 saat kullansan bile 2 ay boyunca şarjı bitmez. Anketin içinden kablo da çıkıyo kablo kullanılırken şarjda bi azalma olmuyo. Estetik olarak da güzel ama sadece biraz büyük. jBL ise adı çok daha bilindik böyle metroda, sokakta felan müzik dinlemek için alıcaksan JBLi tavsiye ederim
evet kulak kaplayan olması çok iyi avantaj hangi modelleri önerirsiniz
Q10 üstüne kulaklık tanımıyorum açıkçası. Hayatımda para verip karşılığını aldığım tek üründür :) 3 yıldır kullanıyorum. Performansından hiçbir şey kaybetmedi.
merhaba sizi kötü etkileyen kulaklık ile ilgili durumlar nedir teşekkür ederim

Q10'u kaç bandında önerirsiniz bu enflsayonda 299'a düşer mi nisan Mayıs ayına kadar 350-360 bandından alınır mı yatarak dikey pozisyondan kullanılabilir miyiz?

En yakın markalar JBL veya TaoTronics onlar daha kibar duruyor Q10 daha kaba yani dış mekanlarda çok iyi gözükmüyor onun dışında çok başarılı bir kulaklık bass modunu söylemiyorum bile. 300 400 bandında hala tercih edilebilir.

En yakın markalar JBL veya TaoTronics onlar daha kibar duruyor Q10 daha kaba yani dış mekanlarda çok iyi gözükmüyor onun dışında çok başarılı bir kulaklık bass modunu söylemiyorum bile. 300 400 bandında hala tercih edilebilir.
sesi dışarı verme olarak ne durumda bass up on ve bass up off yüzde kaç voll seviyesinden sonra sesi dışarı aktarır veya aktarırmı?

@UmutCCAN Bluetooth ile bazen bağlantı problemleri yaşayabiliyor. O da diğer cihazlar ile çakışmadan dolayı oluyor. Genelde telefon ile bağlantı yapmaya çalışırken sorun yaşıyorum. Başka hiçbir sıkıntısı yok. Ses ve malzemesi kalitesi çok iyi olan bir kulaklık.

Sesi dışarı verme olarak ne durumda bass up on ve bass up off yüzde kaç voll seviyesinden sonra sesi dışarı aktarır veya aktarır mı?

Dışarı ses sızmıyor açıkçası kulaklık pedleri güzel kafa baskısı biraz sert bir yapıda bazılarında baş ağrısı yapabiliyor ama kulak üstü kulaklıklar böyle. Sonuçta giriş seviyesi bir kulaklık parasına göre güzel performans veriyor. Bass up modu vokalleri biraz geriye atıp bassları biraz daha belirgin yapıyor. Bu fiyata zaten SteelSeries ya da Razer performansı beklemek çok yanlış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı