Anker Q10i vs. Q30

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anker Q10i modeli 1200 TL. Anker Q30 modeli 1800 TL. Aradaki 600 TL farka değer mi?
Not: Q10 değil, Q10i modeli arkadaşlar.

@Mansion Hocam siz kulaklık konusunda bilgili birisiniz sanırım Anker konularına çok yorum gelmiyor bir de siz yorum yapar mısınız acaba.

Son düzenleme:
Anker Q10i modeli 1200 TL. Anker Q30 modeli 1800 TL. Aradaki 600 TL farka değer mi?
Not: Q10 değil, Q10i modeli arkadaşlar.

@Mansion Hocam siz kulaklık konusunda bilgili birisiniz sanırım Anker konularına çok yorum gelmiyor bir de siz yorum yapar mısınız acaba.

Q10İ almanızı tavsiye etmiyorum Türkiye için overpriced model. 600TL daha fazla verip Q30 almak daha mantıklı veya Q10 ne kadar bilmem ama 700TL'yi geçmiyorsa düz Q10 modeli alınmalı.

Q10İ almanızı tavsiye etmiyorum Türkiye için overpriced model. 600TL daha fazla verip Q30 almak daha mantıklı veya Q10 ne kadar bilmem ama 700TL'yi geçmiyorsa düz Q10 modeli alınmalı.
Hocam forumda birkaç konu daha açmıştım ama Anker konuları çok rağbet görmediği için ve kredi kartı limitim de 1200 TL olduğundan Q10i modelini aldım. Taksitle aldığım için iade etsem dahi 3 ayda kulaklık ücretini yatıracakları için sanırım Q10i'de mahsur kaldım. Keşke 500-600 daha koyup Q30 alsaydım. Bir canım sıkıldı şimdi.

Hocam forumda birkaç konu daha açmıştım ama Anker konuları çok rağbet görmediği için ve kredi kartı limitim de 1200 TL olduğundan Q10i modelini aldım. Taksitle aldığım için iade etsem dahi 3 ayda kulaklık ücretini yatıracakları için sanırım Q10I'de mahsur kaldım. Keşke 500-600 daha koyup Q30 alsaydım. Bir canım sıkıldı şimdi.

Yapacak bir şey yok. Ama yine diyorum Q10 veya Q30 daha mantıklı. O model gereksiz pahalı.

@Mansion Hocam şu an Q10i modeli Hepsiburada'da 889 TL Q10 modelinden farkları ses kalitesi bir gömlek daha üste çıkarıldı yorumu vardı bir de sanırım uygulama desteği gelmiş aradaki fiyat farkına değmez mi?

@Mansion Hocam şu an Q10i modeli Hepsiburada'da 889 TL Q10 modelinden farkları ses kalitesi bir gömlek daha üste çıkarıldı yorumu vardı bir de sanırım uygulama desteği gelmiş aradaki fiyat farkına değmez mi?

Şu an için değer gibi gözüküyor. Arada 189TL'lik bir fark var ve EQ, uygulama desteği ve daha geliştirilmiş malzeme kalitesi için değer.

Eğer bütçeyi arttırabilecekseniz Q30 modelini alın hocam. Ben Q10i aldım güzel ürün hoşuma da gidiyor ama keşke Q30 alsaydım diyorum. 1.200 TL'ye Q10i modeli almıştım. Q30 modeli geçen hafta 1.400 TL'ye düşmüş, arada çok fark var.

Eğer bütçeyi arttırabilecekseniz Q30 modelini alın hocam. Ben Q10i aldım güzel ürün hoşuma da gidiyor ama keşke Q30 alsaydım diyorum. 1.200 TL'ye Q10i modeli almıştım. Q30 modeli geçen hafta 1.400 TL'ye düşmüş, arada çok fark var.
Q10i ile Q30’u karşılaştırabilir misiniz? Bir de Q10i terletiyor mu?

Q10i ile Q30’u karşılaştırabilir misiniz? Bir de Q10i terletiyor mu?
İki model elimde olmadığı için direkt olarak karşılaştıramam ancak Q30'un daha kaliteli bir model olduğunu testlerden vs. bizzat gördüm. Q10i modelinde ise ilk kullanımlarda ise sıcak ortamlardaysanız kulakta biraz terletme yapıyor ama ortam serinse terletme yapmıyor. Terletme yapsa dahi kulaklık takılıyken bunu hissetmiyorsunuz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı