Anker Q30 vs Q10

Dushh

Hectopat
Yer
İstanbul
Ya arkadaşlar Q30 alacaktım fakat şu anda bir anda zamlandı ve 2000 TL oldu. 1500'ken ya da 1000'ken alacaktım ama bir anda yükselince almak istemedim. Şimdi Q10 alsam bir kötü bir şey yaşar mıyım seste falan? Çok kararsızım 1 günde bitti stoklar.

Q10 üzecek bir kulaklık değil ama Q30 başka bir şeydi, geçmiş olsun. 500 lira veya yakınında gördüysen al geç Q10 için de.

Arkadaşlar ses kalitesi güzel bir şey önerebilir misiniz? Sony gibi ses kalitesi önemli bir de 1500 TL altı olacak müzik falan dinlemek için

Bende aynı sizin gibiydim hocam ankerin sitesine girdiğimde karşıma q35 çıktı 1500 TL ye satılıyordu 1adet stoğu vardı şipariş ettim bugün. İnşallah ürünü iptal etmezler.

Ne zaman 1500? 2 aydır o kulaklığı kovalıyorum, 1500 liraya nasıl buldun?
Kendi sitesine sapık gibi her gün okulda teneffüslerde girip bakıyordum q30 alıcaktım. Bir baktım q35 1500 TL hemen aldım. Ama bir hata sonucu filan öyle olduysa iptal edebilirler inşallah sıkıntı çıkmaz gönderirler. Hocam tavsiyem kendi sitesinde ve ya gitti gidiyordaki sayfalarına bakmanız bazen 1 stoklu filan uygun veriyorlar.

Kendi sitesine sapık gibi her gün okulda teneffüslerde girip bakıyordum q30 alıcaktım. Bir baktım q35 1500 TL hemen aldım. Ama bir hata sonucu filan öyle olduysa iptal edebilirler inşallah sıkıntı çıkmaz gönderirler. Hocam tavsiyem kendi sitesinde ve ya gitti gidiyordaki sayfalarına bakmanız bazen 1 stoklu filan uygun veriyorlar.
İyi sanmis hocam. Güle güle kullanın, uzun süre düşmez daha.. alamıycaz sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı