Anker R100 sol kulaklıktan ses gelmiyor

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce hepsiburadaran almış olduğum kulaklık Anker R100 sol kulaklığından ses gelmiyor. Kullandığım telefon Xiaomi.

Kulaklığın telefona bağlandığına emin misiniz? Aynı kulaklığı aldığımda 2 gün sonra kutusu bozulmuştu kulaklıkların biri kutuya konduğunda kapanıp açılmıyordu.

Kulaklığın telefona bağlandığına emin misiniz? Aynı kulaklığı aldığımda 2 gün sonra kutusu bozulmuştu kulaklıkların biri kutuya konduğunda kapanıp açılmıyordu.

Evet eminim sağından ses geliyor fakat soldan gelmiyor sanki sol hiç yok muş gibi.

Evet benim de sağ kulaklığı kutuya koyduğum zaman sol kulaklık dışarıda ise bağlantı kopuyor sol kulaklık çalışmadığı için.

Çözümü yok maalesef bunun. Değişim veya iade istemeniz gerek, ben tekrar başıma gelirse diye iade edip başka model almıştım.

Çözümü yok maalesef bunun. Değişim veya iade istemeniz gerek, ben tekrar başıma gelirse diye iade edip başka model almıştım.

Cidden mi moralim bozuldu. Sizce bunun yerine 600 TL'ye hangi kulaklığı alabilirim.

Hepsiburada iade kabul ediyor değil mi?

Cidden mi moralim bozuldu. Sizce bunun yerine 600 TL'ye hangi kulaklığı alabilirim.
Maalesef hocam, çok uğraştım ben de belki şarjı bitmiştir falan diye. Bi şekilde tekrar çalıştırdım ama ertesi gün yine gitti, yorumlara baktığımda bu sorunu 1 ay sonra yaşayan da gördüğüm için iade hakkımı kullanıp TaoTronics SoundLiberty 53 Pro aldım. Ses konusunda şikayetim yok ama yapısı kaba olduğu için uzun süreli kullanımlarda kulağımdan düşmeye başlıyor. Bundan şikayet eden pek göremedim sanırım benim kulağımın yapısına uymuyor ama deneyimim böyle.

Maalesef hocam, çok uğraştım ben de belki şarjı bitmiştir falan diye. Bir şekilde tekrar çalıştırdım ama ertesi gün yine gitti, yorumlara baktığımda bu sorunu 1 ay sonra yaşayan da gördüğüm için iade hakkımı kullanıp TaoTronics SoundLiberty 53 Pro aldım. Ses konusunda şikayetim yok ama yapısı kaba olduğu için uzun süreli kullanımlarda kulağımdan düşmeye başlıyor. Bundan şikayet eden pek göremedim sanırım benim kulağımın yapısına uymuyor ama deneyimim böyle.

Anladım Hepsiburada kabul eder değil mi iade mi? Bir de sizce hepsipapel olarak mı aktarayım parayı karta mı aktarayım ortalama kaç günde kartıma ulaşır?

Anladım Hepsiburada kabul eder değil mi iade mi? Bir de sizce hepsipapel olarak mı aktarayım parayı karta mı aktarayım ortalama kaç günde kartıma ulaşır?
Evet kabul ediyor ben de HepsiBurada'dan almıştım. HepsiPapel olarak iade isterseniz süreç daha hızlı tamamlanır, karta aktarım yapılması için bankanın onayını beklemeniz gerekiyor ekstra olarak.

Geri
Yukarı