Anker SoundBuds Slim bluetooth kulaklık alınır mı?

xphreak

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, başlıktaki kulaklığı kullanmış veya kullanan var mıdır? 150-200 fiyat aralığında iyi bir kulaklık mıdır? Telefonda müzik dinleme ve bilgisayarda oyun oynamak için kullanacağım.

Ürünün satın alma bağlantısı: Captcha Verification

Tavsiye etmem. Sadece telefon görüşmesi için olacaksa, alınabilir ama genel kullanım, oyun ve müzik için uygun değil. En azından yeterli değil. Kulaklıklar da biraz büyük ve ağır yapıda. Fiyat olarak zaten şu anki fiyatı gerçekçi değil. Birkaç ay önce 120 TL civarında satılıyordu.

Tavsiye etmem. Sadece telefon görüşmesi için olacaksa, alınabilir ama genel kullanım, oyun ve müzik için uygun değil. En azından yeterli değil. Kulaklıklar da biraz büyük ve ağır yapıda. Fiyat olarak zaten şu anki fiyatı gerçekçi değil. Birkaç ay önce 120 TL civarında satılıyordu.
Peki bunun "Flow" modeline ne dersiniz?Türkiye'de yok sanırım fakat ben Almanya'da yaşıyorum.Bağlantı:Anker Bluetooth Kopfhörer SoundBuds Flow in Ear: Amazon.de: Elektronik

O modeli incelemedim ama kasa olarak neredeyse aynı yapıya sahip. Ses kalitesinin de benzer olacağını düşünüyorum. Uzun ve müzik kullanımında rahatsız bir yapı bu. Zaten tatmin edici bir müzik performansı da yok.

Ekonomik olarak şu modele de bakabilirsiniz. Genel anlamda çok satan ve başarılı bir model:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı