Anker Soundcore Life Q10 499 TL'ye alınır mı?

NeverGive Up

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada'da Anker Soundcore Life Q10 549 TL Visa kart ile alımda 499 TL'ye 50 TL indirim ile alınıyor. Bu fiyata almak iyi mi sizce ve son olarak oyunlarda ses kasmada sorun yaşatır mı? Tavsiyenizi bekliyorum. Bütçem 500 TL.

Oyunlarda ses kasmak doğrudan amacınız ise Bluetooth kulaklık önermem. Her ne kadar Bluetooth teknolojisi giderek gelişse de çok pahalı kulaklıklar satın almadığınız sürece milisaniyelik gecikmeler hep olacaktır. Eğer doğrudan amaç değilse müzik dinleme amacınız ön planda ise alabilirsiniz. Oyunlarda sizi rahatsız edecek bir gecikme olacağını düşünmüyorum pek. Ama kablolu kulaklıklara göre bir tık gecikme olacaktır.

Yıllardır severek kullandığım sesi kaliteli güzel bir kulaklık. Parasını kesinlikle hak eder. Gerçekten çok iyi. Fakat gaming kulaklık değil. Bu kulaklıkla keyifle müzik dinlenir, film ve dizi izlenir. Single oyunlarda kullanılabilir. Oyun amaçlı olacaksa gaming kulaklıklara bakmak gerek. Discord için dahili mikrofonu da bulunmuyor. Sadece telefon görüşmesi için kullanılabilir.

Oyunlarda ses kasmak doğrudan amacınız ise Bluetooth kulaklık önermem. Her ne kadar Bluetooth teknolojisi giderek gelişse de çok pahalı kulaklıklar satın almadığınız sürece milisaniyelik gecikmeler hep olacaktır. Eğer doğrudan amaç değilse müzik dinleme amacınız ön planda ise alabilirsiniz. Oyunlarda sizi rahatsız edecek bir gecikme olacağını düşünmüyorum pek. Ama kablolu kulaklıklara göre bir tık gecikme olacaktır.

Bana tavsiye edebileceğiniz microfonu ve sesi güzel kulaklık var mı?

Kulaklık kaliteli fakat online oyun oynayacaksanız önermem, gecikme sorunu yaşarsınız çünkü oyun modu mevcut değil. Hatta birazdan sizin için CS:GO'da deneyip sonucu buraya yazabilirim, Life Q10 modeli bende mevcut. Ben zamanında 280 TL'ye aldığım için 500 TL çok gibi geldi ama piyasaya göre normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı