Anker Soundcore Life Q10 499 TL'ye alınır mı?

Yıllardır severek kullandığım sesi kaliteli güzel bir kulaklık. Parasını kesinlikle hak eder. Gerçekten çok iyi. Fakat gaming kulaklık değil. Bu kulaklıkla keyifle müzik dinlenir, film ve dizi izlenir. Single oyunlarda kullanılabilir. Oyun amaçlı olacaksa gaming kulaklıklara bakmak gerek. Discord için dahili mikrofonu da bulunmuyor. Sadece telefon görüşmesi için kullanılabilir.
Hocam bende almayı düşünüyorum TV de film felan izlenirken gecikme olurmu? Bide xboxda kablolu kullanımda ses kalitesi nasıldır.

Şimdi CS:GO'da test ettim, herhangi bir gecikme sorunu olmadı, oluyorsa bile fark etmedim ben şahsen. Eğer gecikme sorunu yaşarsanız 3.5mm jak ile bağlayıp sorunsuz şekilde oyun oynarsınız.

Şimdi CS:GO'da test ettim, herhangi bir gecikme sorunu olmadı, oluyorsa bile fark etmedim ben şahsen. Eğer gecikme sorunu yaşarsanız 3.5mm jak ile bağlayıp sorunsuz şekilde oyun oynarsınız.

Bu kulağlığı kullanıyorsanız ses kasma yapılıyor mu nasıl desem adamların nereden geldiğini öğreniyor musunuz bende AUX kullanacağım benim işime yaramaz Microfon sadece oyunda rakibin nereden geldiğini öğrenmek.

Bu kulaklığı kullanıyorsanız ses kasma yapılıyor mu nasıl desem adamların nereden geldiğini öğreniyor musunuz bende AUX kullanacağım benim işime yaramaz microfon sadece oyunda rakibin nereden geldiğini öğrenmek.

CS:GO'da ses kasılıyor.

Geri
Yukarı