Anker Soundcore Life Q10 Discord'da sesleri almıyor

emo5fps

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığı bilgisayara bağlayıp normal bir şekilde kullanabiliyorum fakat Discord'da bir sesli sohbet kanalına girdiğim zaman kulaklık çalışmıyor fakat sesli sohbetten çıktığım zaman sorun düzeliyor. Kulaklığı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ilk başlarda böyle bir problem yoktu yeni yeni olmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim.

Ben aldığımdan beri var. Sadece telefonda kullanırken mikrofonunu çalıştırabiliyorum bilgisayara bağlayınca mikrofon ile hoparlörleri aynı anda çalışmıyor. Umarım nasıl ayarlandığını bilen biri vardır harici mikrofon takmaktan sıkıldım.

Q10 sohbet kulaklığı değil maalesef. Sadece telefon ile konuşma işlevi görüyor. DC gibi programlarda kullanmak için başka bir kulaklık almanız gerek. Veya mikrofunun harici olarak algılanması için ses aygıtlarını bayağı bir kurcalamak lazım. Zamanında denemiştim, olmamıştı. Desteği olduğunu sanmıyorum.

Q10 sohbet kulaklığı değil maalesef. Sadece telefon ile konuşma işlevi görüyor. DC gibi programlarda kullanmak için başka bir kulaklık almanız gerek. Veya mikrofunun harici olarak algılanması için ses aygıtlarını bayağı bir kurcalamak lazım. Zamanında denemiştim, olmamıştı. Desteği olduğunu sanmıyorum.
Tamamdır, teşekküler.

Yeni konular

Geri
Yukarı