Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi

Selamlar, bu incelememde benim ve forumun da çok önerdiği kablosuz kulaklık olan SoundCore Q10'u inceleyeceğim. Ürünün en ucuz fiyatı şu anda 364TL, indirimlerde 300TL'nin altına bile düştüğü oluyor. 350TL civarındaki bir kulaklık için harikalar yaratıyor diyebilirim. Özellikle ses, bass kalitesi ve gürültü engelleme konusunda çok ama çok başarılı. Kutu içeriğinden bir adet şarj için Type-C kablosu, kablolu bir şekilde kullanabilmek için bir adet 3.5mm jack kablosu ve kulaklığın kendisi çıkıyor, ürünün kutusu yanımda olmadığından maalesef onun görselini koyamayacağım. Kulaklığın sağ tarafında tuşlar ve girişler bulunuyor.
20210821_133610.jpg

20210821_133630.jpg
Kulaklığın üzerinde "bass" yazan bir tuş var, bu tuşa basınca bass performansı katlanıyor.
20210821_133206.jpg
Kulaklığın kulağı kaplayan kısmında deri (suni) hafızalı pedler bulunuyor, çok rahat olduklarını söyleyebilirim.
20210821_134245.jpg
Kafa bandı kısmında da şık görünüşlü yumuşacık pedler bulunuyor, bunlar da epey rahat.
20210821_134403.jpg
Şarj hızı konusunda pek bir deneyim yaşamadım, gece şarja koyup sabah aldığımda fullenmiş oluyor. Şarjı tam dolu bir şekilde 60 saate kadar dayandığı İddia ediliyor, bunu da test edemedim, yaklaşık 1 hafta içinde 5-10 saat ya kullandım ya da kullanmadım.
Çoğu kişi fotoğraflardan yola çıkarak kulaklığın çok kaba ve büyük durduğunu söylüyor, ancak kesinlikle kaba ve büyük bir kulaklık değil, boyutlarının gayet yerinde ve şık durduğunu söyleyebilirim. Sonuç olarak fiyatına göre epey başarılı bir kulaklık, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Akakçe linki:
Okuduğunuz için teşekkür ederim, kendinize iyi bakın.

Son düzenleme:
Selamlar, bu incelememde benim ve forumun da çok önerdiği kablosuz kulaklık olan Soundcore Q10'u inceleyeceğim. Ürünün en ucuz fiyatı şu anda 364TL, indirimlerde 300TL'nin altına bile düştüğü oluyor. 350TL civarındaki bir kulaklık için harikalar yaratıyor diyebilirim. Özellikle ses, bass kalitesi ve gürültü engelleme konusunda çok ama çok başarılı. Kutu içeriğinden bir adet şarj için Type-C kablosu, kablolu bir şekilde kullanabilmek için bir adet 3.5mm jack kablosu ve kulaklığın kendisi çıkıyor, ürünün kutusu yanımda olmadığından maalesef onun görselini koyamayacağım. Kulaklığın sağ tarafında tuşlar ve girişler bulunuyor.
Kulaklığın üzerinde "bass" yazan bir tuş var, bu tuşa basınca bass performansı katlanıyor.
Kulaklığın kulağı kaplayan kısmında deri (suni) hafızalı pedler bulunuyor, çok rahat olduklarını söyleyebilirim.
Kafa bandı kısmında da şık görünüşlü yumuşacık pedler bulunuyor, bunlar da epey rahat.
Şarj hızı konusunda pek bir deneyim yaşamadım, gece şarja koyup sabah aldığımda fullenmiş oluyor. Şarjı tam dolu bir şekilde 60 saate kadar dayandığı iddia ediliyor, bunu da test edemedim, yaklaşık 1 hafta içinde 5-10 saat ya kullandım ya da kullanmadım.
Çoğu kişi fotoğraflardan yola çıkarak kulaklığın çok kaba ve büyük durduğunu söylüyor, ancak kesinlikle kaba ve büyük bir kulaklık değil, boyutlarının gayet yerinde ve şık durduğunu söyleyebilirim. Sonuç olarak fiyatına göre epey başarılı bir kulaklık, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Akakçe linki:
Okuduğunuz için teşekkür ederim, kendinize iyi bakın.

Ağırlığı konusunda şikayetler var. Sizce nasıl ağırlığı? Onun dışında kafayı fazla sıkıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı