Anker Soundcore Life Q10 kapanmıyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün aldığım Anker Q10 kulaklığım elime ulaştı bir sıkıntısı yok ancak cihazı kapatmayı beceremedim. Kulaklık kapanmıyor da ben mi bilmiyorum yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısından kullanıyorum açılması için kısa basmak yetiyor ama kapanması için 4-5 saniye basmak gerekebiliyor. Bu süreyi sağladığından emin ol. Hala kapanmıyorsa yeni aldıysan iade, yoksa garantiye göndermeni tavsiye ederim.

Aynısından kullanıyorum açılması için kısa basmak yetiyor ama kapanması için 4-5 saniye basmak gerekebiliyor. Bu süreyi sağladığından emin ol. Hala kapanmıyorsa yeni aldıysan iade, yoksa garantiye göndermeni tavsiye ederim.
lütfen bana cevap verip yardımcı olur musun ya
ürünü daha bugün aldım ilk defa açtığımda 3 sn içinde kulaklık açıldı telefona bt ile bağladım daha sonra kabloyla pc ye bağladığımda kulaklık olması gerektiği gibi kapandı ancak kabloyu çıkarıp tekrar telefona bağlamak istediğimde kulaklığı açamadım ve sıfırlamak zorunda kaldım sıfırladıktan sonra açıldı ve bağlandı daha sonra tekrar aynı işlemi denedim bu sefer sıkıntı olmadan açıldı şu an ürün şarjda full şarj olduğu zaman mavi ışığı yanıyor mu?

lütfen bana cevap verip yardımcı olur musun ya
ürünü daha bugün aldım ilk defa açtığımda 3 sn içinde kulaklık açıldı telefona bt ile bağladım daha sonra kabloyla pc ye bağladığımda kulaklık olması gerektiği gibi kapandı ancak kabloyu çıkarıp tekrar telefona bağlamak istediğimde kulaklığı açamadım ve sıfırlamak zorunda kaldım sıfırladıktan sonra açıldı ve bağlandı daha sonra tekrar aynı işlemi denedim bu sefer sıkıntı olmadan açıldı şu an ürün şarjda full şarj olduğu zaman mavi ışığı yanıyor mu?
Full şarj olduğu zaman mavi ışık sürekli yanıyor evet.

sence ürün sıkıntılı mı iade etmeli miyim? kulaklıklarında iade süreci çok zor oluyor ya ne yapsam bilemedim yani ürünü kapatamıyorum bi türlü
kullanma kılavuzuna baktım ama sen bana düğmelerle ilgili bilgi verebilir misin rica etsem?

Sence ürün sıkıntılı mı iade etmeli miyim? Kulaklıklarında iade süreci çok zor oluyor ya ne yapsam bilemedim yani ürünü kapatamıyorum bir türlü.
Kullanma kılavuzuna baktım ama sen bana düğmelerle ilgili bilgi verebilir misin rica etsem?

Tabii ki temel bilgileri verebilirim. Açmayı zaten biliyorsun. Aynı düğmeye 4-5 saniye basınca kırmızı ışık yanıyor sönüyor ve kulaklık kapanmış oluyor. Kulaklık bir cihaza bağlıyken ikinci bir cihaza bağlamak için ses açma ve ses kısma tuşlarına 2-3 saniye aynı anda basman gerek böylece eşleştirme moduna geçiyor. Son olarak da "bass up" tuşu var onun işlevini zaten biliyorsundur tek bir görevi var. Telefon çağrılarında ise çağrı geldiği zaman güç tuşuna bir defa basarsan aramayı cevaplıyor, basılı tutarsan aramayı reddediyor. Müzik dinlerken ses açma tuşuna basılı tutarsan sonraki şarkıya geçersin; ses kısma tuşuna basılı tutarsan önceki şarkıya geçersin. Temel olarak tuşların fonksiyonları bu şekilde. Ben kulaklıkla şu ana kadar sorun yaşamadım.

Dostum öncelikle yardımın için teşekkür ederim ben güç tuşuna çok hafif bastığım için algılamıyormuş biraz daha sert basınca sorunsuz çalışıyor alet

Geri
Yukarı